Güncel Yangın Kapısı Fiyatları

2022, 2023, 2024 ve 2025 yılları için yangın kapısı güncel fiyat öngörümüzdür.
Yangın kapısı fiyatları yıllık döviz ve fiyasa şartlarına göre kendini güncellemektedir. Güncel fiyat  Yangın kapısı fiyat listesi için birkaç firmadan fiyat almanız yararınıza olacaktır.
Yangın kapısı modelleri ve güncel metre fiyatları bilgilerini aşağıda sizlere sunacağım.
ucuz Yangın kapısı İmalatında Kullanılan malzeme ve Fiyat Öngörümüz Aşağıdadır.
1.    Model  ucuz Yangın kapısı modellidir.  Bu tip Yangın kapısı modelli fiyatları en pahalı olan ve aynı zamanda kanunlara uygun olan modeldir.
2.    ucuz Yangın kapısı için kulanılan malzemerin tse onaylı ve yanmaz olmalıdır.
3.    Bu tip Yangın kapısınde kullanılan ana taşıyıcı direklerin minimum olarak 100*60=8 mm npu malzeme kulanılmalıdır.
4.    Basamak taşıyıcıları  80 lik npu kulanılması gerekmektedir.
5.    Basamak sacları ise minimum ¾ mm baklava dilimi baskılı kaymaz saç kulanıması gerekmektedir.
6.    Düşme tehlikesine karşı kullanılan kulanılan korkuluk demirleri ise minimum 30*4*=3 mm kutu profil kulanılmalıdır.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısın 1 kat ( 3 metre ) Fiyatının 2021 Yılı İçin Öngörümüz 9,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2022 Yılı İçin Öngörümüz 11,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2023 Yılı İçin Öngörümüz 13,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2024 Yılı İçin Öngörümüz 15,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2025 Yılı İçin Öngörümüz 17,000 Tl Dir.
Yukarıda belirtiğimiz malzemeler kullanılmadan üretilen bir ucuz Yangın kapısı sizleri korumada ve acil durumda tahliye görevini hakkıyla yerine getiremeyecektir.

2022, 2023, 2024 ve 2025 yılları için yangın kapısı için  güncel fiyat öngörümüzdür.
Yangın kapısı fiyatları yıllık döviz ve fiyasa şartlarına göre kendini güncellemektedir. Güncel fiyat  Yangın kapısı fiyat listesi için birkaç firmadan fiyat almanız yararınıza olacaktır.
Yangın kapısı modelleri ve güncel metre fiyatları bilgilerini aşağıda sizlere sunacağım.
sertifikalı Yangın kapısı İmalatında Kullanılan malzeme ve Fiyat Öngörümüz Aşağıdadır.
1.    sertifikalı Yangın kapısı modeli fiyatları en ucuz olan ve 2007 yılı kanunlarına uygun olan modeldir.
1.    sertifikalı Yangın kapısı için kulanılan malzemenin tse standartlarında olmalıdır.
2.    Bu tip döner Yangın kapısı modellinde kullanılan ana taşıyıcı boru minimum olarak 16 cm çapında ve 8 mm olmalıdır.
3.    Basamak taşıyıcıları  20 mm  kalın sanayı tipi boru kullanılmalıdır.
4.    Basamak sacları ise minimum ¾ mm baklava dilimi baskılı ve yağmur benzeri durumlarda kaymayan sac kulanılması gerekmektedir.
5.    Düşme tehlikesine karşı kullanılan korkuluk borularının ise minimum 30*2.5 mm boru kulanılmalıdır.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısın 1 kat ( 3 metre ) Fiyatının 2021 Yılı İçin Öngörümüz 3,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir sertifikalı Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2022 Yılı İçin Öngörümüz 4,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir sertifikalı Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2023 Yılı İçin Öngörümüz 5,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir sertifikalı Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2024 Yılı İçin Öngörümüz 6,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir sertifikalı Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2025 Yılı İçin Öngörümüz 7,000 Tl Dir.
Yukarıda belirtiğimiz malzemeler kullanılmadan üretilen bir sertifikalı Yangın kapısı sizleri korumada ve acil durumda tahliye görevini hakkıyla yerine getiremeyecektir.

2022, 2023, 2024 ve 2025 yılları için panik barlı yangın kapısı için  güncel fiyat öngörümüzdür.
Yangın kapısı fiyatları yıllık döviz ve fiyasa şartlarına göre kendini güncellemektedir. Güncel fiyat  Yangın kapısı fiyat listesi için birkaç firmadan fiyat almanız yararınıza olacaktır.
Yangın kapısı modelleri ve güncel metre fiyatları bilgilerini aşağıda sizlere sunacağım.
panik barlı Yangın kapısı İmalatında Kullanılan malzeme ve Fiyat Öngörümüz Aşağıdadır.
1.    panik barlı  Yangın kapısı modelli orta derece pahalı olan ve aynı zamanda kanunlara uygun olmayan modeldir.
2.    panik barlı  Yangın kapısı için kulanılan malzemenin tse onaylı olması gerekmektedir.
3.    Bu tip Yangın kapısınde kullanılan ana taşıyıcı direklerin minimum olarak 100*40=4 mm kutu profil malzeme kulanılmalıdır.
4.    Basamak sacları ise minimum ¾ mm baklava dilimi baskılı kaymaz saç kulanıması gerekmektedir.
5.    Düşme tehlikesine karşı kullanılan kulanılan korkuluk demirleri ise minimum 30*40*=3 mm kutu profil kulanılmalıdır.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen panik barlı  Tipi Yangın kapısın Fiyatının 2021 Yılı İçin Öngörümüz 7,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen panik barlı  Merdivenin Fiyatının 2022 Yılı İçin Öngörümüz 11,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısın Fiyatının 2023 Yılı İçin Öngörümüz 8,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen panik barlı  Yangın kapısın Fiyatının 2024 Yılı İçin Öngörümüz 9,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen panik barlı  Yangın kapısın Fiyatının 2025 Yılı İçin Öngörümüz 10,000 Tl Dir.
Yukarıda belirtiğimiz malzemeler kullanılmadan üretilen bir panik barlı  Yangın kapısı sizleri korumada ve acil durumda tahliye görevini hakkıyla yerine getiremeyecektir.
YANGIN MERDİVENİ ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPAN BÜTÜN FİRMALARIN BELİRLİ PERİYOTLARLA GEREK YANGIN MERDİVENİ METRE FİYATLARINI GEREK ELEMANLARININ BİLGİLERİNİ GÜNCELLEMEK ZORUNDADIR AKSİ TAKTİRDE GEREK YONETMELİK GEREK FİYAT KONUSUNDA SIKINTILAR YAŞANABİLİR VE BU TİP SIKINTILARIN YAŞANMAMASI İÇİN MUTLAKA GÜNCEL YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI SORUNUZ.
Bizler firma olarak sizleri ve sevdiklerinizi önemsiyorua bu vesile ile sizlere en iyisini sunmak istiyoruz ancak bizlerin sizleri düşünmesi yetmemektedir bunu sizlerinde istemesi gerekmektedir. Yangın geçmişten günümüze felaketlerin en vahimi olan yangındır ancak bu tip durumlarda hasar almadan kurtulmak çoğu kez mümkün olmamaktadır. Yangın konusunda günlük olarak dünyadaki gelişmeleri takip ederek kendimizi güncellemekteyiz ve bu güncellemelerimiz tamamıyla sizlerin güven ve huzuru için olduğunu unutmayınız.
Saygılarımızla. KARABOĞA MÜHENDİSLİK.

Diğer Makaleler

Çelik Çatı

Çelik Çatı


Devamı

Ferforje Demir

Ferforje


Devamı

Yangın Dolabı

Yangın Dolabı


Devamı

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangın Merdiveni İmalatı, Yangın merdivenlerinin geniş bir kullanım alanı olmakta ve güvenli bir şekilde kullanımları da yapılmaktadır. Yangın merdiveninde birçok hususa bakılarak, kaliteli şekilde imali gerçekleşir. Bu işte son derece profesyonel olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Doğabilecek tehlikelere karşı önlem niteliğinde olacaktır. Felaketlerden uzaklaşmak adına ‘’yangın merdiveni’’ oldukça önemlidir. Bakıldığı zaman hastane, otel, bina gibi birçok yerde artık yangın merdivenlerin kullanımları gerçekleşmektedir. Yüksek kalitede üretimi yapılan yangın merdivenlerine sahip olacaksınız. Böylece yaşam alan


Devamı

Güncel Yangın Kapısı Fiyatları

Kaliteli yangın kapısı üretimi ve uygun fiyata satış avantajlarımızla bu zamana kadar binlerce müşteri memnuniyeti kazandık. Kazanmaya da devam ediyoruz. Yangın felaketleri bu zamana kadar birçok can aldı. Yangınların çıkmasının ise birçok nedeni var. Ancak en çok karşılaşılan neden, insanların dikkatli olmaması. İnsanları bilinçlendirmek için birçok eğitim verilmesine ve çalışmalar yapılmasına rağmen yangınların önüne geçilemedi. Ayrıca gün geçtikçe yangınların boyutu da büyüyor. Yangın sırasında can ve mal güvenliğini korumak için yangın kapıları üretiliyor. İşlevi b


Devamı

Yangın Kapısı İmalatı

Yangın kapısı modellerimiz her geçen gün daha fazla kişiye hitap edebiliyor. Yangın ve dumanın getireceği risklerden korunmak için biz bu kapıların üretimini gerçekleştirebiliriz. Yangın kapısı imalatı hizmetlerimizle yıllardır bir çok yapının korunmasını sağladık. Biz yangın kapısı hizmetlerini en doğru şekilde yapabiliyoruz. Çözüm odaklı çalışmalarımız firmamızı bir adım öne çıkarıyor. Estetik açıdan da oldukça beğenilir bir yapıya kavuşuyor. Yangın kapılarımız beklentileri her zaman karşılıyor. Her detay bizim için önemli bir konudur. Güvenlik ve ısı tasarrufunu da sizlere sunuyoruz.


Devamı

Yangın Merdiveni İmalatı İçin Sizleri Bekliyoruz

Yangın konusunda devamlı olarak tedbir olarak bütün bina içlerinde ya da iş yerlerinde ilk olarak gelen yangın tüpü olmaktadır. Fakat bu konuda birçok yapılması istenen uygulamalar her türlü binada önceden keşif çalışmaları gerçekleştirilerek en uygun yangın merdiveni sistemini sizin için kurabiliriz. Bünyemizde yer alan yangın merdiveni imalatında üstün yeteneklere sahip makineleri kullanıyoruz. Siz değerli müşterilerimize yangın merdiveni üretimi en iyi şekilde ulaştırabiliriz. Bu şekilde çalışabilmemiz için fabrikamız bünyesinde yer alan yangın merdivenleri konusunda uzman kişiler sayesinde yangın


Devamı

Hayatınız kararmadan önce yangın Merdiveni Yaptırarak önlem alın

Büyük şehirlerde yeni yapılmakta olan ev inşaatlarında beş katın üzerinde binalar görmekteyiz. Bina kat sayısı kaç olursa olsun, sınırlama yaşamaksınızın yangın merdivenleriyle güvenlik tedbirlerini alabilirsiniz. Hayatınızı kurtaracak olan yangın merdivenleri ile ilgili alacağınız kararları sizin yerinize başkasına bırakmayın. Çünkü hayatınız karardıktan sonra isteseniz de geri dönüşü olmayacak olan hatalarda hasarları en aza indirecek olan bu yapılar ile can kayıpları yaşamazsınız. Yangın merdivenlerinin olmadığı binalarda kendilerini dışarıya atamayan kişiler felaketlerin olumsuz etkilerinden kısa sürede etkilenip kalıcı


Devamı

Güncel Yangın Kapısı Fiyatları

2022, 2023, 2024 ve 2025 yılları için yangın kapısı güncel fiyat öngörümüzdür.Yangın kapısı fiyatları yıllık döviz ve fiyasa şartlarına göre kendini güncellemektedir. Güncel fiyat  Yangın kapısı fiyat listesi için birkaç firmadan fiyat almanız yararınıza olacaktır.Yangın kapısı modelleri ve güncel metre fiyatları bilgilerini aşağıda sizlere sunacağım.ucuz Yangın kapısı İmalatında Kullanılan malzeme ve Fiyat Öngörümüz Aşağıdadır.1.    Model  ucuz Yangın kapısı modellidir.  Bu tip Yangın kapısı modelli fiyatları en pahalı olan ve aynı zamanda kanunlara uygun olan modeldir


Devamı

Güncel yangın merdiveni fiyatları

2022, 2023, 2024 ve 2025 yılları için z tipi yangın merdivenleri güncel fiyat öngörümüzdür. Yangın merdiveni fiyatları yıllık döviz ve fiyasa şartlarına göre kendini güncellemektedir. Güncel fiyat  Yangın merdiveni fiyat listesi için birkaç firmadan fiyat almanız yararınıza olacaktır. Yangın merdiveni modelleri ve güncel metre fiyatları bilgilerini aşağıda sizlere sunacağım. Z Tipi Yangın Merdiveni İmalatında Kullanılan malzeme ve Fiyat Öngörümüz Aşağıdadır. Model  z tipi yangın merdiveni modellidir.  Bu tip yangın merdiveni modelli fiyatları en pahalı olan ve aynı zamanda kanunlara uygun ola


Devamı