Güncel Yangın Kapısı Fiyatları

2022, 2023, 2024 ve 2025 yılları için yangın kapısı güncel fiyat öngörümüzdür.
Yangın kapısı fiyatları yıllık döviz ve fiyasa şartlarına göre kendini güncellemektedir. Güncel fiyat  Yangın kapısı fiyat listesi için birkaç firmadan fiyat almanız yararınıza olacaktır.
Yangın kapısı modelleri ve güncel metre fiyatları bilgilerini aşağıda sizlere sunacağım.
ucuz Yangın kapısı İmalatında Kullanılan malzeme ve Fiyat Öngörümüz Aşağıdadır.
1.    Model  ucuz Yangın kapısı modellidir.  Bu tip Yangın kapısı modelli fiyatları en pahalı olan ve aynı zamanda kanunlara uygun olan modeldir.
2.    ucuz Yangın kapısı için kulanılan malzemerin tse onaylı ve yanmaz olmalıdır.
3.    Bu tip Yangın kapısınde kullanılan ana taşıyıcı direklerin minimum olarak 100*60=8 mm npu malzeme kulanılmalıdır.
4.    Basamak taşıyıcıları  80 lik npu kulanılması gerekmektedir.
5.    Basamak sacları ise minimum ¾ mm baklava dilimi baskılı kaymaz saç kulanıması gerekmektedir.
6.    Düşme tehlikesine karşı kullanılan kulanılan korkuluk demirleri ise minimum 30*4*=3 mm kutu profil kulanılmalıdır.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısın 1 kat ( 3 metre ) Fiyatının 2021 Yılı İçin Öngörümüz 9,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2022 Yılı İçin Öngörümüz 11,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2023 Yılı İçin Öngörümüz 13,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2024 Yılı İçin Öngörümüz 15,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2025 Yılı İçin Öngörümüz 17,000 Tl Dir.
Yukarıda belirtiğimiz malzemeler kullanılmadan üretilen bir ucuz Yangın kapısı sizleri korumada ve acil durumda tahliye görevini hakkıyla yerine getiremeyecektir.

2022, 2023, 2024 ve 2025 yılları için yangın kapısı için  güncel fiyat öngörümüzdür.
Yangın kapısı fiyatları yıllık döviz ve fiyasa şartlarına göre kendini güncellemektedir. Güncel fiyat  Yangın kapısı fiyat listesi için birkaç firmadan fiyat almanız yararınıza olacaktır.
Yangın kapısı modelleri ve güncel metre fiyatları bilgilerini aşağıda sizlere sunacağım.
sertifikalı Yangın kapısı İmalatında Kullanılan malzeme ve Fiyat Öngörümüz Aşağıdadır.
1.    sertifikalı Yangın kapısı modeli fiyatları en ucuz olan ve 2007 yılı kanunlarına uygun olan modeldir.
1.    sertifikalı Yangın kapısı için kulanılan malzemenin tse standartlarında olmalıdır.
2.    Bu tip döner Yangın kapısı modellinde kullanılan ana taşıyıcı boru minimum olarak 16 cm çapında ve 8 mm olmalıdır.
3.    Basamak taşıyıcıları  20 mm  kalın sanayı tipi boru kullanılmalıdır.
4.    Basamak sacları ise minimum ¾ mm baklava dilimi baskılı ve yağmur benzeri durumlarda kaymayan sac kulanılması gerekmektedir.
5.    Düşme tehlikesine karşı kullanılan korkuluk borularının ise minimum 30*2.5 mm boru kulanılmalıdır.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısın 1 kat ( 3 metre ) Fiyatının 2021 Yılı İçin Öngörümüz 3,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir sertifikalı Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2022 Yılı İçin Öngörümüz 4,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir sertifikalı Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2023 Yılı İçin Öngörümüz 5,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir sertifikalı Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2024 Yılı İçin Öngörümüz 6,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir sertifikalı Yangın kapısı ( 3 metre ) Fiyatının 2025 Yılı İçin Öngörümüz 7,000 Tl Dir.
Yukarıda belirtiğimiz malzemeler kullanılmadan üretilen bir sertifikalı Yangın kapısı sizleri korumada ve acil durumda tahliye görevini hakkıyla yerine getiremeyecektir.

2022, 2023, 2024 ve 2025 yılları için panik barlı yangın kapısı için  güncel fiyat öngörümüzdür.
Yangın kapısı fiyatları yıllık döviz ve fiyasa şartlarına göre kendini güncellemektedir. Güncel fiyat  Yangın kapısı fiyat listesi için birkaç firmadan fiyat almanız yararınıza olacaktır.
Yangın kapısı modelleri ve güncel metre fiyatları bilgilerini aşağıda sizlere sunacağım.
panik barlı Yangın kapısı İmalatında Kullanılan malzeme ve Fiyat Öngörümüz Aşağıdadır.
1.    panik barlı  Yangın kapısı modelli orta derece pahalı olan ve aynı zamanda kanunlara uygun olmayan modeldir.
2.    panik barlı  Yangın kapısı için kulanılan malzemenin tse onaylı olması gerekmektedir.
3.    Bu tip Yangın kapısınde kullanılan ana taşıyıcı direklerin minimum olarak 100*40=4 mm kutu profil malzeme kulanılmalıdır.
4.    Basamak sacları ise minimum ¾ mm baklava dilimi baskılı kaymaz saç kulanıması gerekmektedir.
5.    Düşme tehlikesine karşı kullanılan kulanılan korkuluk demirleri ise minimum 30*40*=3 mm kutu profil kulanılmalıdır.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen panik barlı  Tipi Yangın kapısın Fiyatının 2021 Yılı İçin Öngörümüz 7,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen panik barlı  Merdivenin Fiyatının 2022 Yılı İçin Öngörümüz 11,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir ucuz Yangın kapısın Fiyatının 2023 Yılı İçin Öngörümüz 8,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen panik barlı  Yangın kapısın Fiyatının 2024 Yılı İçin Öngörümüz 9,000 Tl Dir.
Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen panik barlı  Yangın kapısın Fiyatının 2025 Yılı İçin Öngörümüz 10,000 Tl Dir.
Yukarıda belirtiğimiz malzemeler kullanılmadan üretilen bir panik barlı  Yangın kapısı sizleri korumada ve acil durumda tahliye görevini hakkıyla yerine getiremeyecektir.
YANGIN MERDİVENİ ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPAN BÜTÜN FİRMALARIN BELİRLİ PERİYOTLARLA GEREK YANGIN MERDİVENİ METRE FİYATLARINI GEREK ELEMANLARININ BİLGİLERİNİ GÜNCELLEMEK ZORUNDADIR AKSİ TAKTİRDE GEREK YONETMELİK GEREK FİYAT KONUSUNDA SIKINTILAR YAŞANABİLİR VE BU TİP SIKINTILARIN YAŞANMAMASI İÇİN MUTLAKA GÜNCEL YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI SORUNUZ.
Bizler firma olarak sizleri ve sevdiklerinizi önemsiyorua bu vesile ile sizlere en iyisini sunmak istiyoruz ancak bizlerin sizleri düşünmesi yetmemektedir bunu sizlerinde istemesi gerekmektedir. Yangın geçmişten günümüze felaketlerin en vahimi olan yangındır ancak bu tip durumlarda hasar almadan kurtulmak çoğu kez mümkün olmamaktadır. Yangın konusunda günlük olarak dünyadaki gelişmeleri takip ederek kendimizi güncellemekteyiz ve bu güncellemelerimiz tamamıyla sizlerin güven ve huzuru için olduğunu unutmayınız.
Saygılarımızla. KARABOĞA MÜHENDİSLİK.

Diğer Makaleler

Sürücü kursları İçin Yangın Merdiveni Üretimi

Sürücü kursları İçin Yangın Merdiveni Üretimi Sürücü kursları milli eğitim bakanlığı tarafından eğitim kurumu olarak kabul edildiği için yangın merdiveni standardı vardır. Sürü kursları sürücü adaylarına şöfürlük eğitimi veren merkezlerdid bu sebepler ana okulları gibi yerderde uygulanan katı kurallar pek uygunlanmamaktadır sebebi ise ana okullarda çocuklar var sürücü kurslarında ise 18 yaş üstü gençlerin olmasıdır. Sizlerde sürücü belgesi almak istediğinizde kayıt için gittiğinizde yangın merdiveni olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Sürüc&uu


Devamı

Yangın Merdiveni Fiyatları

Önemli durumlarda kullanılan yangın merdiveni fiyatları merak edilmektedir. Yangın merdivenlerinde kullanılan malzemenin kalitesi, fiyatı belirleyici niteliktedir. Ayrıca, fiyatları etkileyen bir başka etken bina uzunluğudur. Bina ne kadar uzun olursa fiyatında o oranda artacağı bilinmelidir. Firmamız kaliteden ödün vermeden en iyi kalitede ki ürünleri, siz değerli müşterilerimize uygun fiyat avantajlarıyla sunmaktadır. Yangının vereceği zarar göz önüne alındığında, yangın merdivenleri fiyatları pahalı gelmemelidir. Yangın merdiveni tercih edileceğinde, üretimi yeterli standartta mı, kalitesi nasıl, dayanıklı mı, dış etkenler (yağmur, kar) zarar verir m


Devamı

Yangın Kapısı Fiyatı

Yangın Kapısı Fiyatı Yangın kapısı olası bir yangın anında binada yer alan insanların hayatlarının bağlı olduğu en önemli ve belki de tek kurtuluş yoludur. Bu nedenle güvenilir ve aynı zamanda güvenilir olduğu kadar da sürdürülebilir bir hayat yaşayabilmek için başta yangın kapısı olmak üzere bir takım yangın tedbirlerinin alınması gerekmektedir. Yangından korunma protokollerinin bir zorunluluk haline gelmesi ve bu noktada bazı standartları yerine getirebilme koşulu nedeniyle yangın kapısı üretimi gerek niceliksel gerekse niteliksel olarak büyük bir artış göstermiştir. Bu doğrultuda yangın kapısı üretim sektörü büy&uu


Devamı

Sultangazi Yangın Merdiveni

Sultangazi Yangın Merdiveni Sultangazi yangın merdiveni, yangından korunma yüksekliği en az 12 metre olan, her merdiven için en az 600 metrekarelik bir yeterlilik alanı olmalıdır. Buna ek olarak Sultangazi yangın merdiveni itfaiye merdivenlerine en az bir pencere veya balkon ile yaklaşmanın mümkün olmadığı konutlarda katlarda, örneğin gökdelenler ve çok katlı büyük apartman blokları, özellikle de büyük şehirlerde mutlaka Sultangazi yangın merdiveni kullanılmalıdır. Sultangazi Yangın Merdiveni imalatı Özel ara sıra ve kısa süreli personel mevcudiyetinin bulunduğu tesislerden kaçış yolları boyunca işaretlenmiş kısa mesafeler i&c


Devamı

MAKARALI YANGIN MERDİVENİ

MAKARALI YANGIN MERDİVENİ Günümüz dünyasında yangın vakalarının çok olması ile beraber yangın merdivenlerinin önemi günden güne artmaktadır. Her nasıl olursa olsun başa çıkılmaz yangınlar bulunmaktadır. Dünya çapında buna çözüm için çalışmalar başlatılmıştır. İnsanların bu denli çalışmaları sonucu makaralı yangın merdivenleri piyasaya sürdürülmüştür. Makaralı yangın merdivenleri, metre üzerinden hesaplanarak meydana çıkacak olan makaralı yangın merdiveni için binanın uygun olup ve olmadığına karar verilir. Makaralı yangın merdiveni kullanmak istediğinizde i


Devamı

Seyyar yangın merdiveni

Seyyar yangın merdiveni, Yangın merdiveni tercih ederken seçebileceğimiz bir diğer modelde seyyar yangın merdivenidir. Firma tarafından öngörülüp incelemeler dahilinde binaya uygun yangın merdiveni hangisiyle o yapılır. Aynı zamanda bu merdiven türü taşınabilir özelliğine sahiptir. Yangın vs anında binaların alt katında yaşayan insanları boşaltmak maksadıyla dekore edilmiş olan aranjman ile üst katta meydana gelen yangınları alt kattakilerin etkilenme olasılığının en aza indirgemiş olur. Belirtilen süreye göre dayanıklılığını devam ettirmesi dayanıklılığı ve aşırı Paslanma ya karşı önlem yetkisini artırır. 4 metreye kadar ulaşan u


Devamı

Özel Binalardaki Yangın Merdivenleri Nasıl Olmalıdır?

Özel Binalardaki Yangın Merdivenleri Nasıl Olmalıdır?, Yangın merdiveni tasarımı yapılırken bina yapısı önem taşıyor. Binanın özel bir şekle sahip olması ve yapısının farklı olması da yangın merdiveni tasarımı etkiliyor. Bu gibi durumlarda önemli olan nokta tasarımın, bina tahliyesine tam anlamıyla uygun olmasıdır. Eğer bina tasarımına uygun bir imalat yapılmaz ise istenilen tahliye sayıları elde edilemeyecektir. Aynı zamanda yangın sırasında insanların bu çıkışlara ulaşması da pek mümkün olmayacaktır. Bu yüzden özel yapılarda kesinlikle bina yapısına göre en doğru şekilde tasarım yapılması gerekiyor. Doğru Merdiven Türü Se&


Devamı

Çekmeköy Yangın Kapısı Fiyatları

Çekmeköy Yangın Kapısı Fiyatları, Yangın kapısı, binalarda yangın alanı ile kaçış bölümü arasında yangını bir süre perdelemektedir. Standart olarak 30, 60, 90 ya da 120 dakika perdeleme görevi görebilmektedir. Dolayısıyla da yangın kapıları, yangın anı güvenlik önlemleri içinde hayati fonksiyona sahiptir.  Çekmeköy yangın kapısı fiyatları, inşaat sektöründe sıklıkla araştırılmaktadır. Çekmeköy yangın kapısı fiyatları Projelerde insan için hayati fonksiyona sahip yangın kapılarının kaliteli üretimi önemlidir. İmalat aşamasında belirli prosedürlerde titizlikle imalatı yap


Devamı

Her Ucuz Yangın Kapısı Kalitesiz Değildir

Her Ucuz Yangın Kapısı Kalitesiz Değildir. Yangın kapısı, yangın anında insanların binadan güvenli bir şekilde çıkabilmeleri için tasarlanmış ürünlerden biridir. Yangın kapısı, yangının etrafa daha fazla dağılmasını önlemek için özel malzemelerden tasarlanmış ve laboratuvarlar da özel yangın testlerinden geçerek imal edilir. Bu testler kapının, yangın anındaki dayanıklılık süresini belirler. Günümüz de daha fonksiyonlu hale gelen bu kapılar, hayati önem taşımaktadır. Ürünü temin edecek kişi, bu konuda oldukça titiz davranmakta ve ürünün hem kaliteli hem de ucuz olmasını ister. Peki,


Devamı

Rize yangın merdiveni

Yangın merdiveni imalatçısı arayışınız var ise bu konuda lider olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Özel yangın sistemlerimiz ve son derece modern yangın merdivenlerimiz ile yangın anında tahliyeyi kolaylaştırıyoruz. Can kayıplarının olmaması için mutlaka bu yangın merdivenlerinden binanıza yaptırmanız gerekiyor. Özellikle yüksek sayıda kişi barındıran sitelerde, fabrikalar ve eğlence merkezlerinde mutlaka yangın merdivenleri tercih edilmelidir. Rize yangın merdiveni  imalatçılarından birisi olan firmamız size en uygun ve güvenli yangın merdivenine sahip olma imkânı sunuyor. Yangın Merdiveninin Sunduğu Güvenlik Tedbirleri Yangın anında in


Devamı