Güncel yangın merdiveni fiyatları

2022, 2023, 2024 ve 2025 yılları için z tipi yangın merdivenleri güncel fiyat öngörümüzdür.

Yangın merdiveni fiyatları yıllık döviz ve fiyasa şartlarına göre kendini güncellemektedir. Güncel fiyat  Yangın merdiveni fiyat listesi için birkaç firmadan fiyat almanız yararınıza olacaktır.

Yangın merdiveni modelleri ve güncel metre fiyatları bilgilerini aşağıda sizlere sunacağım.

Z Tipi Yangın Merdiveni İmalatında Kullanılan malzeme ve Fiyat Öngörümüz Aşağıdadır.

 1. Model  z tipi yangın merdiveni modellidir.  Bu tip yangın merdiveni modelli fiyatları en pahalı olan ve aynı zamanda kanunlara uygun olan modeldir.
 2. Z tipi yangın merdiveni için kulanılan malzemerin tse onaylı ve yanmaz olmalıdır.
 3. Bu tip yangın merdiveninde kullanılan ana taşıyıcı direklerin minimum olarak 100*60=8 mm npu malzeme kulanılmalıdır.
 4. Basamak taşıyıcıları  80 lik npu kulanılması gerekmektedir.
 5. Basamak sacları ise minimum ¾ mm baklava dilimi baskılı kaymaz saç kulanıması gerekmektedir.
 6. Düşme tehlikesine karşı kullanılan kulanılan korkuluk demirleri ise minimum 30*4*=3 mm kutu profil kulanılmalıdır.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir Z Tipi Yangın Merdivenin 1 kat ( 3 metre ) Fiyatının 2021 Yılı İçin Öngörümüz 9,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir Z Tipi Yangın Merdiveni ( 3 metre ) Fiyatının 2022 Yılı İçin Öngörümüz 11,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir Z Tipi Yangın Merdiveni ( 3 metre ) Fiyatının 2023 Yılı İçin Öngörümüz 13,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir Z Tipi Yangın Merdiveni ( 3 metre ) Fiyatının 2024 Yılı İçin Öngörümüz 15,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir Z Tipi Yangın Merdiveni ( 3 metre ) Fiyatının 2025 Yılı İçin Öngörümüz 17,000 Tl Dir.

Yukarıda belirtiğimiz malzemeler kullanılmadan üretilen bir z tipi yangın merdiveni sizleri korumada ve acil durumda tahliye görevini hakkıyla yerine getiremeyecektir.

2022, 2023, 2024 ve 2025 yılları için dairesel yangın merdivenleri için  güncel fiyat öngörümüzdür.

Yangın merdiveni fiyatları yıllık döviz ve fiyasa şartlarına göre kendini güncellemektedir. Güncel fiyat  Yangın merdiveni fiyat listesi için birkaç firmadan fiyat almanız yararınıza olacaktır.

Yangın merdiveni modelleri ve güncel metre fiyatları bilgilerini aşağıda sizlere sunacağım.

Dairesel Yangın Merdiveni İmalatında Kullanılan malzeme ve Fiyat Öngörümüz Aşağıdadır.

 1. 1.    Dairesel yangın merdiveni modeli fiyatları en ucuz olan ve 2007 yılı kanunlarına uygun olan modeldir.
 2. 1.    Dairesel yangın merdiveni için kulanılan malzemenin tse standartlarında olmalıdır.
 3. 2.    Bu tip döner yangın merdiveni modellinde kullanılan ana taşıyıcı boru minimum olarak 16 cm çapında ve 8 mm olmalıdır.
 4. 3.    Basamak taşıyıcıları  20 mm  kalın sanayı tipi boru kullanılmalıdır.
 5. 4.    Basamak sacları ise minimum ¾ mm baklava dilimi baskılı ve yağmur benzeri durumlarda kaymayan sac kulanılması gerekmektedir.
 6. 5.    Düşme tehlikesine karşı kullanılan korkuluk borularının ise minimum 30*2.5 mm boru kulanılmalıdır.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir Z Tipi Yangın Merdivenin 1 kat ( 3 metre ) Fiyatının 2021 Yılı İçin Öngörümüz 3,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir Dairesel Yangın Merdiveni ( 3 metre ) Fiyatının 2022 Yılı İçin Öngörümüz 4,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir Dairesel Yangın Merdiveni ( 3 metre ) Fiyatının 2023 Yılı İçin Öngörümüz 5,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir Dairesel Yangın Merdiveni ( 3 metre ) Fiyatının 2024 Yılı İçin Öngörümüz 6,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir Dairesel Yangın Merdiveni ( 3 metre ) Fiyatının 2025 Yılı İçin Öngörümüz 7,000 Tl Dir.

Yukarıda belirtiğimiz malzemeler kullanılmadan üretilen bir dairesel yangın merdiveni sizleri korumada ve acil durumda tahliye görevini hakkıyla yerine getiremeyecektir.

2022, 2023, 2024 ve 2025 yılları için makaralı yangın merdivenleri için  güncel fiyat öngörümüzdür.

Yangın merdiveni fiyatları yıllık döviz ve fiyasa şartlarına göre kendini güncellemektedir. Güncel fiyat  Yangın merdiveni fiyat listesi için birkaç firmadan fiyat almanız yararınıza olacaktır.

Yangın merdiveni modelleri ve güncel metre fiyatları bilgilerini aşağıda sizlere sunacağım.

Makaralı Yangın Merdiveni İmalatında Kullanılan malzeme ve Fiyat Öngörümüz Aşağıdadır.

 1. 1.    Makaralı  yangın merdiveni modelli orta derece pahalı olan ve aynı zamanda kanunlara uygun olmayan modeldir.
 2. 2.    Makaralı  yangın merdiveni için kulanılan malzemenin tse onaylı olması gerekmektedir.
 3. 3.    Bu tip yangın merdiveninde kullanılan ana taşıyıcı direklerin minimum olarak 100*40=4 mm kutu profil malzeme kulanılmalıdır.
 4. 4.    Basamak sacları ise minimum ¾ mm baklava dilimi baskılı kaymaz saç kulanıması gerekmektedir.
 5. 5.    Düşme tehlikesine karşı kullanılan kulanılan korkuluk demirleri ise minimum 30*40*=3 mm kutu profil kulanılmalıdır.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Makaralı  Tipi Yangın Merdivenin Fiyatının 2021 Yılı İçin Öngörümüz 7,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Makaralı  Merdivenin Fiyatının 2022 Yılı İçin Öngörümüz 11,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Bir Z Tipi Yangın Merdivenin Fiyatının 2023 Yılı İçin Öngörümüz 8,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Makaralı  Yangın Merdivenin Fiyatının 2024 Yılı İçin Öngörümüz 9,000 Tl Dir.

Yukarıda Belirttiğimiz Kalitede Üretilen Makaralı  Yangın Merdivenin Fiyatının 2025 Yılı İçin Öngörümüz 10,000 Tl Dir.

Yukarıda belirtiğimiz malzemeler kullanılmadan üretilen bir makaralı  yangın merdiveni sizleri korumada ve acil durumda tahliye görevini hakkıyla yerine getiremeyecektir.

YANGIN MERDİVENİ ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPAN BÜTÜN FİRMALARIN BELİRLİ PERİYOTLARLA GEREK YANGIN MERDİVENİ METRE FİYATLARINI GEREK ELEMANLARININ BİLGİLERİNİ GÜNCELLEMEK ZORUNDADIR AKSİ TAKTİRDE GEREK YONETMELİK GEREK FİYAT KONUSUNDA SIKINTILAR YAŞANABİLİR VE BU TİP SIKINTILARIN YAŞANMAMASI İÇİN MUTLAKA GÜNCEL YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI SORUNUZ.

Bizler firma olarak sizleri ve sevdiklerinizi önemsiyorua bu vesile ile sizlere en iyisini sunmak istiyoruz ancak bizlerin sizleri düşünmesi yetmemektedir bunu sizlerinde istemesi gerekmektedir. Yangın geçmişten günümüze felaketlerin en vahimi olan yangındır ancak bu tip durumlarda hasar almadan kurtulmak çoğu kez mümkün olmamaktadır. Yangın konusunda günlük olarak dünyadaki gelişmeleri takip ederek kendimizi güncellemekteyiz ve bu güncellemelerimiz tamamıyla sizlerin güven ve huzuru için olduğunu unutmayınız.

Saygılarımızla. KARABOĞA MÜHENDİSLİK

Diğer Makaleler

İstanbul Yangın merdiveni İmalatı (Yasalara Uygunluk Garantisi)

İstanbul Yangın merdiveni İmalatı (Yasalara Uygunluk Garantisi) İstanbul da yangın merdiveni imalatı yapan ender firmalardan biriyiz. Hemen Sipariş Ver Kazançlı Çık. Yangın merdiveni imalatı yapmakta olan firmamız, üretimini sağladığı yangın merdivenlerini yönetmeliğin belirlemiş olduğu TSE standartlarında sağlam ve kaliteli olarak imal etmektedir. Yangın merdivenlerinin tasarımı, montajı yapılacak binanın şekline ve yapısal özelliklerine göre belirlenmektedir. Mimar ve mühendislerimizin ortaklaşa yaptığı çalışma ile binanın görünümüne uyumlu, şık, kullanışlı ve estetik tasarımların imalatı yapılarak montaja hazır hale gelmek


Devamı

Ucuz Yangın Merdiveni Fiyatları (İtfaiye Onaylı, Kaliteli)

Ucuz Yangın Merdiveni Fiyatları (İtfaiye Onaylı, Kaliteli) Sevgili kardeşlerim bu yazımızda ucuz yangın merdivenleri hakkında bilgileri aşağıda tarafınıza aktarmaya çalışacağım. 1. Ucuz z tipi yangın merdiveni fiyatları 1 m2 fiyatı 13.000 tl olarak (Güncel Fiyatları Sorunuz) belirlenmiştir. 2. Ucuz makaralı yangın merdiveni fiyatları 1 m2 fiyatı 10.000 tl olarak (Güncel Fiyatları Sorunuz) belirlenmiştir. 3. Ucuz dairesel yangın merdiveni fiyatları 1 m2 fiyatı 9.000 tl olarak (Güncel Fiyatları Sorunuz) belirlenmiştir. 4. Ucuz paslanmaz yangın merdiveni fiyatları 1 m2 fiyatı 33.000 tl olarak (Güncel Fiyatları Sorunuz) belirlenmiştir. 5. Ucuz yarı balans yangın merdiveni


Devamı

Yangın Merdiveni Havalandırması

Yangın Merdiveni Havalandırması Binalarda yangın anında yangın kaçış merdivenlerine duman girişinin önlenmesi için yangın merdivenlerine pozitif hava verilir. Böylelikle yangın sırasında insanların binadan kaçması güvenli bir şekilde sağlanmış olur. Kaçış merdivenleri yangın olasılığı göz önünde bulundurularak havalandırma ve basınçlandırma sistemleriyle birlikte tasarlanmaktadır. Yangın merdivenlerinin her kesiminin eşit miktarda basınçlandırılması ile hava dağıtımı sağlanır. Basınçlandırma sisteminde acil kaçış merdiveninin kovasıyla binanın geri kalan alanları arasındaki basınç farkı en az 50


Devamı

Yangın Merdiveni Fiyat Listesi

Yangın Merdiveni Fiyat Listesi Dikkatsizlik veya herhangi bir ihmalden sonra çıkabilecek yangın veya acileyet gösteren bir durum ile karşılaşıldığında yangın merdivenlerinin önemi bir hayli fazladır. Çok katlı yapılarda, ofislerde ve işyerlerinde muhakkak bulunması gereken yapılardır. Yangın Merdivenleri her bina tipine ve bina yüksekliğine göre projesi çizilir. Fiyatların belirlenmesi için öncellikle firmalar binada bulunan kat sayısı, binaya uygun yapıda olan modelin türüne, kaliteli malzeme kullanımına, kullanılan korkulukların yapısına ve ekstra diğer özelliklere göre fiyat biçilir. Ayrıca yangın merdiveni konumlandırılac


Devamı

YANGIN MERDİVENİ BASINÇLANDIRMA SİSTEMİ

YANGIN MERDİVENİ BASINÇLANDIRMA SİSTEMİ Yangın Merdiveni Basınçlandırma Sistemi , kaçış güzergahındaki iç hava basıncının, diğer mekanlarda ki basıncına göre yüksek tutmasını sağlayarak duman sızıntısını önlemeye çalışan sistemdir. Yangın Merdiveni Basınçlandırma Sistemi işlemlerinde, yangın merdivenlerine yangın dumanının girişinin önlenmesi suretiyle insanların tahliyesi esnasında dumansız ortamın sağlanması amaçlanmaktadır. Yangın Merdiveni Basınçlandırma Sistemi işlemi zorunlu olan yapıların yangın korunmasına ilişkin yönetmeliklerde açıkça ifade edilmiştir. • Konuların dış


Devamı

Yangın Merdiveni Kullanma Talimatı

Yangın Merdiveni Kullanma Talimatı Yangın merdiveni alırken yangın merdiveni kullanma talimatı da dikkat edilmesi gerekiyor mu? Yangın merdiveni aldıktan sonra iş bitmiş midir yoksa hala dikkat etmemiz gereken noktalar var mıdır? Öncelikle derin bir nefes alın. Ayrıca sakin olun. Çünkü Karaboğa mühendislik firmamız sahip olduğu tecrübelerle size yardımcı olmaktadır. Karaboğa mühendislik firmamız her işinde olduğu gibi yangın merdiveni hizmeti verirken de aynı kalitede hizmet vermektedir. Eğer siz değerli müşterilerimize sunduğumuz mükemmel yangın merdiveni hizmeti hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Yangın merdiv


Devamı

Yangın Merdiveni Plan

Yangın Merdiveni Plan Yangın merdiveni almaya karar verdiniz. Çünkü hem siz hem sevdiklerinizi korumanın yolu olarak en doğru yolun kaliteli bir yangın merdiveni almak olduğunun farkına vardınız. Peki, her yerden istediğimiz zaman bir yangın merdiveni alabilir miyiz? Bu soruyu biraz daha genişletecek olursak yangın merdiveni planı nedir? Tam olarak bir yangın merdivenin genişliği ve uzunluğu nasıl olmalıdır? Bu ve buna benzer sorular artık birikmeye başladıysa bu yazımız sorularınıza cevap vermek üzerine hazırlanmıştır. Eğer siz de meraklanmaya başladıysanız yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Yangın merdiveni imalatı Yangın merdiven plan yapılacak yerin ihtiyaç d


Devamı

Yangın Merdiveni Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yangın Merdiveni Fiyatları Nasıl Belirlenir? Yangın merdiveni fiyatlarını belirlemede malzemelerin kalitesi etkili bir rol oynamaktadır. Yangın merdiveni fiyat belirlemede birçok faktör etkili olmaktadır bu faktörlerin başında malzeme ve işçilik giderleri gelmektedir. İstanbulda yangın merdiveni yapan birçok firma vardır ve bunların hiçbirinin birbiri ile ilgisi yoktur. İstanbul yangın merdiveni imalatı yapan firmalar daha ucuz fiyat vermmek için birbiri ile yarışmaktadır. Ekonomik yangın merdiveni satışı yapan firmamız müzterilerine daha uygun fiyatlı dairesel ve ztipi yangın merdiveni satmak için büyük bir mücadele vermektedir. Yangı


Devamı

Makaralı Yangın Merdiveni

Makaralı Yangın Merdiveni Yangın merdiveni her zaman bulundurulması zorunlu olan bir durumdur. Bu bina yönetmeliklerinde prosedürler gereği belirtmiştir. Hazırlanması da belirli prosedürlere göre olur. Yani hangi maddeden yapılacağı, en çok kaç katlı olabileceği, kapı aralığı, nereye konumlandırılacağı gibi durumlar vardır. Bunların hepsi yönetmelik tarafından belirlenmiş ve profesyonel şekilde icra edilmektedir. Bir binanın yangın merdiveni yok ise o binaya ruhsat verilmez. Yangın merdiveni tipleri de buna uygun olarak değişiklik gösterir. Makaralı yangın merdiveni binada yer olmayan durumlarda kullanılması zorunlu kılınmış bir alandır. Ucuz yangı merdive


Devamı

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangın Merdiveni İmalatı “Yangın merdiveni nedir?” diye sorarsak gündelik hayatımızda her an karşılaşabileceğimiz afet olan yangından kaçış için üretilen aletlerdir. Binaların dış kısmına konulan bu merdivenlerin birçok çeşidi vardır. Makaralı yangın merdiveni “Z tipi yangın merdiveni”, dairesel yangın merdiveni gibi birçok türü bulunmaktadır. “Yangın merdiveni imalatı”, işini iyi bilen kişiler tarafından yapılması gerekir. Yapılan bir yanlışın yangından kaçış esnasında problemlere sebep olabilir. Prosedürlere uygun olacak şekilde üretilir. Malzemesi genelde çelikten yapılır. Ç


Devamı