Yangın Merdiveni

Ucuz Yangın Merdiveni, Yangın merdivenleri bina tahliyesinin en önemli araçlarından bir tanesidir. Yangın çıkan bölgeden tahliye olmanızı sağlayan bu sistemleri sizler için tasarlayabiliriz.

Yangın sistemlerini satın alırken ucuz yangın merdiveni kriterlerinden uzaklaşmanız gerekir. Burada en önemli faktör kaliteli yangın merdiveni sistemlerinden yararlanmaktır. Yangın durumunda, bir binadaki insanların emniyetli bir şekilde tahliye olması için mutlaka yangın merdivenlerinden destek alınması gerekir. Yangın merdivenleri iki farklı şekilde tasarlanmıştır. Her binaya farklı merdiven sistemi kurulur. Burada amaç hızlı tahliyedir.  Yangın merdiveni desteği alırken mutlaka uzman firmalardan destek almanız gerekir. Yeni nesil yangın merdivenlerini sitemizden dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN.

> 0532 703 75 09 <

 

> 0532 711 74 23 <

> 0530 842 39 38 <

> 0216 642 69 31 <

> 0216 641 50 84 <

> 0216 642 68 31 <

> karabogamuhendislik@gmail.com <

> info@karabogamuhendislik.com <

> OFİS : Hamidiye Mah Şahinbey Cad No 55  <

> İMALAT : Tepeüstü Mah. Esenköşe Sok. 12 <

1974 YILINDAN BERİ SÜREGELEN AİLE MESLEĞİMİZİ DEVAM ETTİRMEKTE KARARLIYIZ.

Hizmet Bölgelerimizin Neresinde Olursanız Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ İÇİN TALEPTE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN Maxsimum 24 SAAT İÇERİSİNDE SİZLERE DÖNÜŞ SAĞLAYACAĞIZ.

KATEGORİLERİMİZ. Çelik Çatı , Davlumbaz Söndürme , Ferforje Tasarımlar , Teras Kapatma , Karaboğa Mühendislik , Yangın Dolabı , Yangın Merdiveni , Demir Doğrama , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Yangın Eğitimi , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Davlumbaz Söndürme , Yangın Dolabı , Yangın Eğitimi , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Demir Doğrama , Yangın Merdiveni , Yangın Kapıları, Yangın Tüpleri, Yangın Dolabı, Güvenlik Sistemleri, Yangın Merdiveni, Çelik Çatı, Yangın Sprinkleri, Ferforje Demir, FM 200 Yangın Söndürme Sistemleri , Yangın Kapısı Satışı , Kamera ve Güvenlik Sistemleri , Yangın Hidrant Koruma Sistemi , Köpük yangın söndürme sistemi , Yangın Tüpü Satışı , Islak sistem söndürme sistemleri , Sprinkler Yangın Söndürme Sistemi , Kuru Sistem Yangın Söndürme , Islak sistem söndürme sistemleri , Yangın Dolapları Koruma Sistemi , CO2 yangın söndürme sistemi , Yangın Merdiveni , Yangın Dolabı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Davlumbaz Söndürme , Yangın Tüpü , Yangın Eğitimi , Yangın Merdiveni , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Yangın Merdiveni , Yangın Dolabı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Davlumbaz Söndürme , Yangın Tüpü , Yangın Eğitimi , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın Tüpü İmalatı ve Fiyatları , Yangın Sprinkler Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Güncel Yangın Kapısı Fiyatları, Ferforje İmalatı ve Satışı, Çelik Konstrüksiyon ÇatıYangın Kapıları , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprink Tesisatı , Yangın Tüpü Satışı , Yangın Merdiveni İmalatı.yangın merdiveniyangın merdiveniyangın merdiveniyangın kapısı - yangın kapısı  yangın danışmanlık - yangın danışmanlık


Uygun Fiyata Yangın Merdiveni Satın Al

Yangın merdiveni imalatı yapılırken kalite yönetmeliklerine dikkat edilmesi gerekir. Aksi durumda ciddi riskli felaket senaryoları ile karşı karşıya kalabiliriz. Yangın sırasında mutlaka binayı hızlı bir şekilde terk etmeniz gerekir. Yangın bir çok farklı nedenden dolayı ortaya çıkabilir. Bu yüzden doğru tedbirlerin alınması gerekir. Yangın sırasında binalardan tahliye olmanızı sağlayacak yangın merdivenlerini yapabiliriz. Yangın merdiveni fiyatları desteğimiz hız kesmeden devam ediyor. Modern yapılarla uyum gösteren merdivenlerimiz hayat kurtarmaya devam ediyor.

Kaliteli ve kullanışlı yangın merdivenleri için sizleri adresimize bekliyoruz. Yangın merdiveni sistemlerinde her zaman kalite bazlı çalışmalar yapıyoruz. Bu adres üzerinden siz değerli müşterilerimiz için en uygun çözümleri sunabiliriz. Uluslararası belgeler, sertifikalar, kaliteli üretimlerimiz ile yenilikçi desteğimiz sizleri bekliyor. İnternet üzerinden yangın merdivenleri konusunda detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Günümüzde en ucuz yangın merdiveni ücreti ise 1000 TL DİR. Bu fiyat tek katlı veya kullanım alanı 300 metrekareden az alanlar için geçerlidir.

Yangın Merdiveni (İtfaiye Onaylı)

Yangın merdiveni, yangın esnasında insanların hızlı bir şekilde ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir. Araştırmalar yangın başladıktan sadece 3 dakika içerisinde yangın mahalinin dumanla dolduğu ve 6 dk içindede alevlerle kaplandığını ortaya koymaktadır. Böylesi bir durumda da yangın, genellikle servis merdivenlerini kullanılamaz hale getirir ve binadan çıkışı imkansız hale getirir. Bu durumda alternatif kaçış yolları can kaybının önlenmesinde kilit rol üstelenmektedir.

2. El Satılık Yangın Merdiveni Fiyatları
Yangın Merdiveni Kapısı
Yangın Merdiveni Metre Fiyatları
Yangın Merdiveni Riht Yüksekliği
Yangın Merdiveni Yönetmeligi 2018 2019
Yangın Merdiveni Plan
Yangın Merdiveni Yapımı
Yangın Merdiveni Ölçüleri

Yangın Yönetmeliğinde yangın merdivenlerinin teknik özellikleri, konumlandırılması ve diğer özellikleri belirtillmişitir. Yangın merdivenleri içeriden veya dışarıdan yapılabilmektedir. Dışardan yapılan merdivenler daha az maliyeti ve yer kaybının daha az olmasından dolayı daha çok tercih edilmektedir.

YANGIN MERDİVENİ ÇEŞİTLERİ

Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik iki tip yangın merdivenine izin vermektedir. Bunlar Z Tipi Yangın Merdiveni ve Dairesel Yangın Merdivenidir. Hangi tip yangın merdiveninin seçileceğine karar vermek için aşağıdaki kriterler göz önüne alınmalıdır.
    Binanın yaşı
    Binanın kullanım amacı
    Katlarda bulunan kişi sayısı
    Yapı yüksekliği
    Yangın merdiveni yapılcak yerin fiziksel durumu
Doğru yangın merdivenine karar verilmesi itfaiye olumlu raporunun alınması için en önemli adımdır.
Yangin Merdiveni Metre Fiyatları
Yangın Merdiveni Metresi İstanbul
Yangın Merdiveni Metresi
Yangın Merdiveni Plan İstanbul
Yangın Merdiveni Plan Proje
Yangın Merdiveni Keşif Analizi
Yangın Merdiveni Keşif Plan
Yangın Merdiveni Avcılar

Z Tipi Yangın Merdiveni

Yangınla mücadelede söndürme sistemlerinin etkinliği kadar, tahliyelerin sağlanabilmesi için yangın merdiveni bulunması da çok önemlidir. Yangın olayları analiz edildiğinde çoğu can kaybının yangın merdiveni olmamasından ötürü kaynaklandığı görülmektedir. Yasalara uygun şekilde düzenlenen yapı planlarında yangın merdiveni ile ilgili detayların atlanmaması gerekmektedir.

Eski yapılarda bina dışlarına çelik veya yanmayan malzemelerden yapılan yangın merdivenleri, yeni yapılarda (okul, alışveriş merkezi veya benzeri binalarda) ise binaya bitişik şekilde imar edilen beton merdivenleri şeklinde de bulunabilmektedir. karaboğa Yangın olarak binalarınıza yapılacak yangın merdivenlerini en kaliteli çelik malzemelerden imal ederek hizmetinize sunuyoruz.

İlgili yasal düzenlemelere yüzde yüz uyumlu şekilde ürettiğimiz ve montajını gerçekleştirdiğimiz yangın merdivenleri, yapılacak imar denetimlerinde de tam not almaktadır.

yangin merdiveni sunum teklif
Yangın Merdİvenİ Yönetmelİk

Yangın merdiveni yönetmelik hükümlerine göre 4 kattan fazla olmayan oturum amaçlı binalarda bulundurulma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu tür binalarda binanın içindeki birimlerin kapısı ile ana çıkış arasında en fazla 15 metre mesafe olması gerekir. Böylelikle yangın merdiveni konulmasına ihtiyaç duyulmaz. Ancak diğer binalarda yangın merdiveni gerekliliği de belirtilmektedir.

Ülkemizdeki konut sayısı arttıkça yangın ihtimalleri de artmaktadır. Bu yüzden yeni yapılan konutlarda yangın riski değerlendirilirken kaçış yolları ana düşüncelerden biri olmaktadır.

İlgili yönetmelikte;

a) Bina yüksekliğinin 21.50 metreden az olduğu oturma amaçlı binalarda ana çıkış yeterli olmaktadır.

b) Bina yüksekliğinin 21.50 metreden çok, 30.50 metreden az olduğu yerlerde bina için iki merdiven düzenlenmesi zorunludur.

c) Bina yüksekliğinin 30.50 metreden çok, 51.50 metreden az olduğu yerlerde 2 kaçış merdiveni yapılması zaruridir.

d) Bina yüksekliğinin 51.50 metreden çok olduğu yerlerde ise korunumlu en az 2 kaçış merdiveni yapılması zorunludur.

Yangın Merdiveni İmalatı

Söz konusu can kayıplarının yaşanabileceği yangın felaketleri olduğunda yangın merdiveni imalatının önemi ortaya çıkmaktadır. Ülkemizde yangın merdivenleri olmamasından kaynaklı toplu yaşam merkezlerindeki yangın kaynaklı can kayıpları üzücü olsa da alınması gereken önlemlerin sorgulanması açısından önemli istatistik sunmaktadır.

Kaliteli malzemelerden üretilen yangın merdivenleri, ihtiyaç halinde binadaki kişilerin tahliyesini sağlayacak ve gerektiğinde müdahale ekiplerinin bu yoldan binaya girişine yardımcı olacaktır. Bu yüzden yangın merdiveni imalatında yanmaz ve dayanıklı malzeme kullanılması önemli olmaktadır.

Yangın Merdiveni Fiyatları

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yangın merdiveni fiyatlarında da müşteri memnuniyeti odaklı düşünmekteyiz. Kaliteli ürünleri sunmanın belirli bir maliyeti olsa da ödeme planlarımızı gördükten sonra en kaliteli ürünleri tercih edeceksiniz.

Yangın tehlikesinin açabileceği çok daha büyük zararlar yerine daha az maliyetli yangın merdivenleri, otomatik söndürme sistemleri ve yardımcı ekipmanlar kendinizi güvende hissetmenizi ve yatırımlarınızı korumanızı sağlayacaktır.

Yangın Merdiveni Kontrolü
Yangın Merdiveni Kaç Katta Zorunludur?
Apartman Yangın Merdiveni Yönetmeliği
Yangın Merdiveni Nereye Şikayet Edilir?

Yangın Merdiveninin Kontrolü

Yangın merdivenlerinin imal edildikleri atölyelerde kontrolünün sağlanması da önemlidir. Devlet tarafından kontrol edilen yangın merdivenlerinin talimatnamelere uygunluğu denetlenmektedir.

Yangın merdiveni dışarıdan binanın bir parçası şeklinde göründüğü için, eğreti durmamalı, binanın genel şemasında yer etmelidir. Yangın merdivenlerinin imal edildikleri metallerin her türlü iklim şartında deforme olmadan, aynı yapısını koruması önemlidir. Binanın dış cephesindeki yangın merdivenleri her türlü yağış, don olayları, sıcak ve rüzgara maruz kalacağı için, yapılacağı maddeye dikkat edilmesi gerekir.

Adı yangın merdiveni olsa da sel ve deprem afetlerinde de en yakın merdiven olarak kullanılacak olan bu merdivenler, binaların olmazsa olmazlarındandır. Güvenli bir yangın merdiveninin önemi, insanların canını kurtardığında daha iyi anlaşılacaktır.

Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın merdiveni fiyatları kendi içerisinde çeşitlilik göstermekte olup bunlar belirlenirken müşteri memnuniyeti esas alınır.

Kaliteli ve güvenilir üretim yapmak için yüksek maliyet gerekse bile memnuniyet ilkesi gereğinde yangın merdiveni fiyatları her zaman makul olacak şekilde belirlenir. Müşterilere uygun ödeme seçenekleri sunulması sayesinde fiyatlar herkes için avantajlı hale dönüşecektir. Kullanılan merdiven ne kadar kaliteli olursa yangın anında elde edilecek avantaj da o kadar fazla olacaktır. Böylece o binada yaşayan ve bulunan kişiler kendilerini daha fazla güvende hissedebileceklerdir. Bu merdivenlere ulaşım için binanın çeşitli noktalarına yangın kapısı koyulmaktadır. Kalabalık nüfuslu binalar için çift kanatlı kapılarla merdivene daha kolay şekilde ulaşılması sağlanır. Bu noktada merdivenin aynı anda çok sayıda insanı taşıyabilecek kapasitede olması gerekir. Bunun için ise iş ile ilgili bilgi ve deneyimi olan firma seçilmelidir. Böylece yapılacak yangın merdiveni imalatı standartlara uygun olacak ve daha güvenilir hale gelecektir.

Ucuz Yangın Merdiveni

Ucuz yangın merdiveni ilk duyulduğunda kulağa hoş gelse de bunların hepsi istenilen özelliklere sahip olmayabilir. Bu noktada firma seçimlerinin doğru şekilde yapılması merdivenin standart özelliklere sahip olmasını sağlayacaktır. Her ucuz yangın merdiveni kaliteli olmayacağından seçim aşamasında hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet anlayışına sahip olan firma seçilmelidir. Bu firmalarda yangın merdiveni imalatı için gerekli olan her türlü ekip ve ekipman yer almaktadır. Hizmet veren personellerin hepsi bu alanda uzman ve profesyonel olduğundan merdivenlerin üretimi sorunsuz şekilde sürdürülmektedir. Bunların hepsi başta belirlenen fiyatlara dahil şekilde müşterilere sunulmakta, hizmet sırasında ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Sunulan bu uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir hizmetten yararlanabilmek için firma ile iletişim kurmak gerekecektir.

Ataşehir Yangın Merdiveni

Yangın merdivenleri yangın sırasında güvenli tahliye olmanızı sağlayan özel bir sistemdir. Biz Ataşehir üzerinde yangın merdivenlerini imal edebiliriz.

Yangın merdivenleri konusunda size özel çözümlerimizi bu adres üzerinden sunmaya devam ediyoruz. Ataşehir yangın merdiveni firmaları arasında kalite bazlı çalışmalarımız bizleri bir adım öne çıkarıyor. Bu adres üzerinden farklı taleplere yanıt verebiliriz. Yangın tehlikesinin neden olabileceği sorunları çok iyi biliyoruz. Yangın merdivenlerinin mutlaka gerekli koşulları sağlaması gerekir. Devlet tarafından kontrol edilen yangın merdivenlerini can güvenliğinizi başarılı bir şekilde koruma altına alınacaktır.

Ataşehir yangın merdiveni fiyatlarımızla da beklenenleri tam olarak karşılayabiliriz. Yangın tahliyesi konusunda hayati bir önem taşıyan sistemleri sizler için tasarlayabiliriz. Yangın sistemleri her geçen gün daha fazla önem kazanmaya başladı. Yangın merdiveni konusunda sahip olduğumuz çözümlerimizle sizlerin yanındayız. Yangın ortaya çıktığı andan itibaren kısa süre içerisinde tahliye işleminin başlaması gerekir. Binadan çıkışınız imkansız hale geldiği zaman alternatif yolların kullanılması gerekir. Yangın merdiveni bu konuda sizlere yardımcı olur.

Yangın Merdiveni Firması

Yangın en büyük afet olaylarından bir tanesidir. Yangın gibi yüksek riskli doğal felaketlerden korunmak için mutlaka yangın merdiveni sistemlerinden yararlanmak gerekir. Ataşehir Yangın merdiveni imalatı konusunda farklı seçeneklerimizle ön plana çıkıyoruz. Yangının büyüklüğüne aldırmadan her zaman dayanıklı yapıya sahip malzemeleri kullanıyoruz. Yangın merdivenleri konusunda güvenilir firma desteğini bizlerden kolayca alabilirsiniz.

Dikey yapılaşmanın artmasıyla beraber yangın merdivenlerine olan ihtiyaç daha da fazla hissedilmeye başlandı. Yeni yapılan kamu ve özel kurum ve kuruluşlarda zorunlu olan yangın merdivenleri konusunda sizlere çözüm sunabiliriz. Yapılarınıza özel çözümlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz Yangın merdiveni fiyatları için detayları bizlerden alabilirsiniz. Biz yönetmeliğe uygun sistemleri tasarlar ve imal ederiz.

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangın durumunda söz konusu can kayıpları yaşanma ihtimali olduğunda, yangın merdivenleri imalatının önemi bir kez daha belli olmaktadır.

Türkiye'de yangın merdiveni olmayan binalarda kaynaklanan can kayıpları yine toplu yaşamın bulunduğu alanlarda yangın” kaynaklı Can kayıpları yaşanması üzücü bir durum olup; bu yüzden alınması gereken tedbirler geciktirilmemelidir.

Kaliteli malzemelerden üretilen yangın merdivenleri, ihtiyaç halinde binadaki kişilerin tahliyesini sağlayacak ve gerektiğinde müdahale ekiplerinin bu yoldan binaya girişine yardımcı olacaktır. Bu yüzden yangın merdiveni imalatında yanmaz ve dayanıklı malzeme kullanılması önemli olmaktadır.

Yangın Merdiveni Kontrolü

Binalarda yangın merdiveni bulunmasının yanı sıra, yangın merdiveni imalatı yapan atölyelerinde düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. İlgili devlet kurumları tarafından, bu atölyeler gerekli şartlara uygun ürün üretip üretmediklerine göre belli aralıklarla denetlenmektedir.

Binalarda kullanılan yangın merdivenleri binanın bir parçası olduğu için, eğreti olmamalı ve binanın genel şekline uygun yapılmalıdır. Yangın merdivenlerinin imalatında kullanılan metallerin deforme olmadan her türlü iklim şartına dayanıklı olması ve yapısını korunması gerekmektedir. Binanın dış cephesinde genellikle karşımıza çıkan yangın merdivenleri, tüm doğa olaylarına ve yağış türlerine doğrudan maruz kaldıkları için “yangın merdiveni imalatı” yapılacak maddeler dikkatli seçilmelidir.

Yangın Merdiveni Fiyatları

Firmamız tarafından üretilen diğer ürünlerde de olduğu gibi “yangın merdiveni fiyatları” müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde makul seviyelerde tutulmaktadır. Bu durum yangın merdiveni ürünlerimizin kalitesini asla engellememektedir. Herne kadar kaliteli ürünleri imal edip sunmak belli bir maliyeti getirse de, ticari kaygıları bir kenara bırakan firmamız müşteri memnuniyetini kaliteli ürünlerle ve uygun fiyatlarla sunmayı kendisi en büyük prensip olarak görmektedir. Firmamızın web sitesi üzerinden bize ulaşarak tüm ürünlerimiz hakkında en detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangınlar, en çok korkutan  can ve mal kaybına neden olan felaketlerin arasında yer almaktadır. Yangına karşı ortamınızı mutlaka güven altına almalısınız.

Ortamınızın daha iyi ve güvenli hale gelmesini isteyebilirsiniz. Yangına karşı en iyi koruma yollarından biri ‘’yangın merdiveni’’ olduğunu söylemek mümkündür. Kullanılan yangın merdivenleri ile insan sağlığı risk altına girmemiş olur. Felaketlerinde ortamdan uzak tutulması sağlanmaya başlanır. Bu sebepten dolayı yangın merdivenlerinin çağımızda ayrı bir önemi bulunur. Binanıza uygun şekilde bulacağınız yangın merdivenlerini gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayacaksınız. Yangının daha fazla büyümeden önlenmesi, facia ortamına döndüren yangına karşı ortamdan uzaklaşmak gibi artıları olacaktır. Hangi ürünü istiyorsanız firmamıza belirtebilirsiniz. Hızlı sipariş vererek, istediğiniz yangın merdivenlerine pratik olarak sahip olmaya da başlayabilirsiniz.

‘’Yangın merdiveni imalatı’ ile ilgili olarak profesyonel firmamız en iyi hizmetler sunar. Kurumsal çalışmalarımızla firmamız farkındalık yaratır. Ortamınızı daha güvenli bir hale dönüştürür. Bu sebepten dolayı güven veren malzemelerin mutlaka yaşam alanlarınız içerisinde yer alması gerekir. Yangın merdivenlerini çelik malzemeden en güvenli şekilde üretiyoruz. Böylece sağlam olmasını sağlıyor ve uzun vadede ürünü kullanmanızı sağlamaktayız.

Sizlerde bütçenize uygun şekilde bir yangın merdiveni satın almak istiyor olabilirsiniz. O zaman yapmanız gereken ise ‘’yangın merdiveni fiyatları’’ konusunda bilgi alabilirsiniz. Gerekli tüm kolaylıklar sizlere en güzel şekilde sunulmaya devam edilir. Anında hizmetlerden kusursuz şekilde yararlanmak adına firmamıza başvurabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi adı altında yangın merdivenlerini alacaksınız. Binanınızın yapısına en uygun olan yangın merdiveni de sizlere ulaştırılmaya devam edilir. Hızlı bir şekilde artık yangın merdivenlerini satın alacaksınız. Ucuz yangın merdivenleri denildiği zaman sektörde ön plana çıkarız. Hangi ürünü istiyorsanız firmamıza belirtmeniz mümkün.

Yangına karşı en iyi koruma yollarından biri ‘’yangın merdiveni’’ olduğunu söylemek mümkündür.

Artık Z tipi yangın merdivenleri tercih edilmektedir. Yangın merdiveni imalatında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Sağlamlık vecUzun ömürlülüktür.

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangın merdiven tehlikeli bir durum anında olay yerini tahliye etmek için kullanılan bir yapıdır. Yangın merdiveni imalatı da yangın merdiveni kadar önemlidir.

Günümüzde can kaybını engellemek için hayati önem taşıyan yangın merdiveni zorunlu hale getirilmiştir. Yangın merdiveninin ismi yangın merdiveni olsa da aslında kaçış merdivenidir. Bunu sebebi sadece yangında değil depremlerde, patlamalarda ya daher hangi bir doğal afet durumunda olay yerini tahliye etmek için kullandığımız içindir. Firmamız tarafından yapılan Yangın merdiven imalatı her şeyden önce yangından korunma esasları göz önünde bulundurarak yapılmaktadır. İmalatında yanmaz malzemeler kullanıyoruz. Yangın merdiveninin boyası da yanmaz özelliktedir. Herhangi bir yangın esnasında kimyasal ve zararlı gaz çıkarmaz.

Yangın Merdiveni Ölçüm Kriterleri

Yangın merdivenin bazı kriterleri vardır.

  • Yapılan yangın merdiveninin yerden yüksekliği 210 cm ve üzeri olmalıdır.
  • Merdiven bitimlerinde ve dönemeçlerde kota farkı en az 3 m olmalıdır.
  • Yangın merdivenin basamaklar arası yüksekliği en fazla 175mm olmalıdır.
  • Yangın merdivenlerinin genişliği en az 250mm olmalıdır.
  • Yangın merdiveninin basamak genişliği konutlarda 100mm binalarda ise 125mm den dar olmamalıdır.
  • Yangın merdivenleri başladıkları yerden bitiş, tahliye olunan yere kadar kesitsiz ve engelsiz biçimde olmalıdır.
  • Yangın merdiveninin malzemesi dayanıklı, kaliteli ve sağlam olmalıdır.

Firmamız bu yangın merdiveni ölçüm kriterlerinin hepsini birebir uygulamaktadır.

Yangın ya da herhangi bir felakette olabilecek riskleri engellemek ya da en aza indirebilmek için kaçış kapılarının, yollarının düzenlenmesi ve tabelalarla gösterilmesi gerekmektedir. Eğer binada toplantı salonu ya da insanların bir arada bulunacağı bir yer varsa insan sayısı hesaba katılarak ona göre kaçış yolunda çıkış kapıları olması gerekmektedir.

Kaliteli, dayanıklı ve yangın merdiveni ölçüm kriterlerine göre yangın merdiveni yaptırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye Yangın Merdiveni

Yapı sektöründe çok uzun yıllar verdiği kaliteli ve güvenilir hizmetler ile Ümraniye yangın merdiveni firmamızda her türlü ürün seçenekleri bulmak mümkün olmaktadır.

Her türlü yapılar için gerekli olan yangın merdiveni çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Her geçen gün güvenilir hizmetleri sayesinde firmamız farkını ortaya koyarak tercih sayısında artış görülmektedir.

Profesyonel Yangın Merdiveni Hizmetleri

Her zaman kaliteli hizmetleri sunmak için çalışmalarına ara vermeden en güvenli şekilde devam eden Ümraniye yangın merdiveni firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Son yıllarda yangın dolayısı ile yaşanan çok sayıda ölüm sonuçları sonrasında yapılarda yangın merdiven bulunması zorunlu olmuştur. Ancak yapıların uygunluk derecesi ile özellikleri konusunda bu ürünlerin en doğru şekilde olması ve uygun çeşit seçiminin yapılması dikkat edilmesi gereken çok önemli bir noktadır. Her türlü yapılar için özel yangın merdiveni hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek Kalite Yangın Merdiveni İmalatı

Son derece işinde uzman olan profesyonel ekibimiz hem üretim hem de kurulum hizmetlerinde en güvenilir hizmetleri vermektedir. Ümraniye yangın merdiveni imalatı hizmetlerinde birinci sınıf kalitede malzeme kullanan firmamız için insan hayatı çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. İhtiyacınız olduğunda firmamızdan yardım alarak işinde uzman olan profesyonel ekibimiz adresinize gelmekte ve keşif yapmaktadır. Bu keşif yapıya en uygun yangın merdivenini seçmek ve yapının ölçülerini almak için çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Her konuda firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Yangın Merdiveni Fiyatları

Haftanın her günü aralıksız çalışan Ümraniye yangın merdiveni fiyatları firmamızda çok daha uygun olmaktadır. Genel olarak fiyatlar firmamızda yangın merdiveni çeşitleri, özellikleri ya da yapıların ölçülerine göre daha farklı olmaktadır.

Karaboğa mühendislik ihtiyaca göre belirlenen yerde metal yangın merdiveni tasarımda istenilen özellikte ve ölçüde metal kullanılarak titizlikle kurulumu yapılmaktadır.

Paslanmaz Yangın Merdiveni, Yangın merdivenleri için kullanılan malzemeleri kalitesi merdivenlerin üretiminde oldukça önemlidir. Paslanmaz malzemeler ile özellikle yağışlı mevsimlerde kullanımı avantaj sağlar.

Paslanmaz ve kaliteli malzemelerden ürettiğimiz paslanmaz yangın merdivenleri ihtiyaç halinde kişilerin binadan tahliye edilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda yangına müdahale edecek ekiplerin binaya girişi kolaylaşmaktadır. Firmamız sektörde kaliteli malzemelerde paslanmaz yangın merdivenleri üretmektedir. Yönergelerde belirtilen ölçülerde imalat yapmaktayız.

Paslanmaz yangın merdivenlerimizi villa, daire, mağaza, restoran, alışveriş merkezi ve otellerde kullanılmaktayız. Geniş metal sac basamakları ile dışarıdan bakıldığında estetik bir görünüm vermekteyiz.

Paslanmaz Yangın Merdiveni İmalatı

Firmamız yüksek kalitede kullandığı malzemeleri ile paslanmaz yangın merdiveni imalatı yapmaktadır. Teknolojiye ayak uydurarak sektörde başaralı ve tanınan bir firma olmayı başardık. Paslanmaz, pirinç, alüminyum ve demirden üretilen yangın merdivenleri oldukça ilgi gören modellerdir.

Sahip olduğumuz tüm kaynakları kaliteli yangın merdivenleri imalatı için kullanıyoruz. Aynı zamanda sektörde ihtiyaç duyulan ve ilgi gören modelleri üretiyoruz. Yönergelerde yazan ölçülerde paslanmaz yangın merdivenlerimizi tasarlıyor ve müşteriye sunuyoruz.

Yangın Merdiveni Fiyatları

Firmamız kurulduğu yıldan itibaren uygun ücretler paslanmaz yangın merdivenleri.

Diğer Makaleler

Diyarbakır Binalarına Yakışır Yangın Merdivenleri İmal Ediyoruz

Diyarbakır Binalarına Yakışır Yangın Merdivenleri İmal Ediyoruz Diyarbakır yangın merdiveni imalatı mızda kullandığımız malzemelerin kalitesini diyarbakır halkının talepleri doğrultusunda belilediğimizi bilmenizi isteriz. Diyarbakır ilimizde yangın merdiveni alanında verdiğimiz hizmetimizde talep sahibi müşterilerimizinde istek ve taleplerini dinliyor ve buna göre yapacağımız yangın merdiveni modellini tasarlıyoruz. Daha ünceden not aldığımız müşteri taleplerine uygun şekilde ustalarımızı yönlendirekek ortaya kaliteli ve mümteri memnuniyetinin sağlanmasına çalışmaktayız. Birma olarak bağımsız arge çalışmaları sonucunda halkın ve kurumların i&c


Devamı

İş Yerlerinde Kullanılan Yangın Merdiveninin Önemi Nedir?

İş Yerlerinde Kullanılan Yangın Merdiveninin Önemi Nedir? Yangın merdiveni kullanmanın sizlerin can güvenliği için zorunlu hale getirildiğini biliyor muydunuz? Yasalar ile zorunlu hale getirilen yangın merdivenleri tamamıyla insan güvenliği için olduğunun bilincinde olan firmamız yangın merdiveni imalatını ve tasarımını bu yönde yapmaktadır. Yangın merdiveni kullanımının farkında olan firmamız terör, sabotaj, yangın ve deprem gibi durumlarda bulunduğunuz katlardaki koridorlara bağlantılı olan yangın kapılarından geçerek yangın merdivenlerine ulaşmanızı sağlayacak şekillerde tasarlıyoruz. İçin ciddiyetinin farkında olan firmamız direk yangın


Devamı

Yangın Merdivenlerinde Kullanılan Demir Korkuluklar Hakkında Bilgi Sayfasıdır

Yangın Merdivenlerinde Kullanılan Demir Korkuluklar Hakkında Bilgi Sayfasıdır Yangın merdivenleri yapılış amacı insanları yangın korumak olduğunu hepimiz biliyoruz ancak iç kısmında kullanılan demir korkuluğun öneminin farkında olan pek az kişi olduğunu biliyoruz. Yangın merdiveninde kullanılan demir korkulukların gerek ebat gerek sağlamlık açısından en sağlam malzemelerden üretilmesi gerekmektedir. İnsanlar acil durumlarda yangından kaçarak yangın merdivenlerine yöneldiği zaman ilk olarak merdivenin içinde bulunan demir korkuluklara tutunarak inmekteler bu sebeple acil durumlarda birçok insanın tutunarak kullandığı bu korkulukların sağlam malzemelerde


Devamı

Sprink Tesisatı Otomatik Olarak Devreye Girerek Yangını Söndürmektedir.

Sprink Tesisatı Otomatik Olarak Devreye Girerek Yangını Söndürmektedir. Sprink Tesisatı Otomatik Olarak Devreye Girerek Su Marifeti İle Yangını Söndürme Sistemine Verilen İsimdir. Sulu Yangın Söndürme Sprinkler Tesisatı Yangın Anında Devreye Girerek Yangın Söndürdüğünü Biliyormuydunuz? Bilmiyoruz Dediğinizi Duyar Gibiyim. Konu İle Alakalı Geniş Bilgiyi Aşağıda Bulabilirsiniz. İnsanların yaşadığı alanlarda genellikle kullanılan cihazlardan kaynaklı istemeyerek bir çok büyük ve küçük yangınlar meydana gelmektedir. İstemeyerek yangın gibi olaylara maruz kaldığımızda bazen çok zor durumda kalırız ve birileri g


Devamı

En Uygun Yangın Merdiveni Fiyatları Hakkında Bilgi Ve Satışı Sayfasıdır.

En Uygun Yangın Merdiveni Fiyatları Hakkında Bilgi Ve Satışı Sayfasıdır. En uygun yangın merdiveni fiyatları firmamız tarafından müşterilerinin bütçeleri zorlanmaması için geliştirilen bir yontem olduğunu unutmyınız lütfen. En uygun yangın merdiveni fiyatları konusunda istanbul firmaları adeta müşteri kapma yarışı halindeler sebebi ise iş potansiyellerin yükseltmek olduğu diyeniliriz ancak firmamız tamıyla sizlerin çıkarını gözeterek ilerlemektedir bu sebeple firmamızdan alacağınız yangın merdiveni hem ucuz hemde kaliteli olduğunu göreceksiniz. En uygun yangın merdiveni fiyatları üretimimizi yaparken bütün modelleri kapsayacak


Devamı

Ucuz Yangın Merdiveni Üreten Firmamız Herdaim Yanınızda Olmacaktır.

Ucuz Yangın Merdiveni Üreten Firmamız Herdaim Yanınızda Olmacaktır. Ucuz yangın merdiveni üretimlerinde rakiplerine fark atan firmamız imalat aşamasını anbe an takip eden mühendis kadrosuna sahip olduğumuzu buradan belirtmek isteriz. Ucuz yangın merdiveni fiyatları kulanılan malzemenin mm veya 1. ve 2. kaliteli malzemelerden üretilmesi ile alakalıdır. Ucuz yangın merdiveni imalatı yapan firma olarak sadece kaliteli üretime odaklanıyorua. Ucuz yangın merdiveni üreticileri bir birinden kaliteli ve ekonomik üretimler yapmaktadır. Yangın merdiveni üretimlerimizde asla taviz vermediğimiz tekşey kalite ve insan güvenliğidir. Yangın merdiveni üretimlerimizde asla kalit


Devamı

Şile Yangın Tüpü Dolumu

SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYINIZ... Yangın söndürme cihazı, yangın tüpü içeriğindeki malzemeler sayesinde ısı ve oksijen arasındaki bağlantıyı kesmeye yarayan basınçlı bir cihazdır. PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN.   > 0532 703 75 09 <   > 0532 711 74 23 <   > 0530 842 39 38 <   Karaboğa firmamız ayrıca yangın merdiveni imalatı, yangın kapısı imalatı, çelik çatı imalatı, ferforje imalatı, yangın sprink sistemleri, sac kapı kasası imalatı, su tesisatı, elektrik tesisatı ve güvenlik sistemleri yapmaktayız. İtfaiye gelene kadar kişilerin yangın sönd


Devamı

Kurtköy Yangın Tüpü Dolumu

SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYINIZ... Yangın söndürme cihazı, yangın tüpü içeriğindeki malzemeler sayesinde ısı ve oksijen arasındaki bağlantıyı kesmeye yarayan basınçlı bir cihazdır. PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN.   > 0532 703 75 09 <   > 0532 711 74 23 <   > 0530 842 39 38 <   Karaboğa firmamız ayrıca yangın merdiveni imalatı, yangın kapısı imalatı, çelik çatı imalatı, ferforje imalatı, yangın sprink sistemleri, sac kapı kasası imalatı, su tesisatı, elektrik tesisatı ve güvenlik sistemleri yapmaktayız. İtfaiye gelene kadar kişilerin yangın sönd


Devamı

Üsküdar Yangın Tüpü Dolumu

SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYINIZ... Yangın söndürme cihazı, yangın tüpü içeriğindeki malzemeler sayesinde ısı ve oksijen arasındaki bağlantıyı kesmeye yarayan basınçlı bir cihazdır. PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN.   > 0532 703 75 09 <   > 0532 711 74 23 <   > 0530 842 39 38 <   Karaboğa firmamız ayrıca yangın merdiveni imalatı, yangın kapısı imalatı, çelik çatı imalatı, ferforje imalatı, yangın sprink sistemleri, sac kapı kasası imalatı, su tesisatı, elektrik tesisatı ve güvenlik sistemleri yapmaktayız. İtfaiye gelene kadar kişilerin yangın sönd


Devamı

Ümraniye Yangın Tüpü Dolumu

SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYINIZ... Yangın söndürme cihazı, yangın tüpü içeriğindeki malzemeler sayesinde ısı ve oksijen arasındaki bağlantıyı kesmeye yarayan basınçlı bir cihazdır. PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN.   > 0532 703 75 09 <   > 0532 711 74 23 <   > 0530 842 39 38 <   Karaboğa firmamız ayrıca yangın merdiveni imalatı, yangın kapısı imalatı, çelik çatı imalatı, ferforje imalatı, yangın sprink sistemleri, sac kapı kasası imalatı, su tesisatı, elektrik tesisatı ve güvenlik sistemleri yapmaktayız. İtfaiye gelene kadar kişilerin yangın sönd


Devamı