Yangın Merdiveni

Ucuz Yangın Merdiveni, Yangın merdivenleri bina tahliyesinin en önemli araçlarından bir tanesidir. Yangın çıkan bölgeden tahliye olmanızı sağlayan bu sistemleri sizler için tasarlayabiliriz.

Yangın sistemlerini satın alırken ucuz yangın merdiveni kriterlerinden uzaklaşmanız gerekir. Burada en önemli faktör kaliteli yangın merdiveni sistemlerinden yararlanmaktır. Yangın durumunda, bir binadaki insanların emniyetli bir şekilde tahliye olması için mutlaka yangın merdivenlerinden destek alınması gerekir. Yangın merdivenleri iki farklı şekilde tasarlanmıştır. Her binaya farklı merdiven sistemi kurulur. Burada amaç hızlı tahliyedir.  Yangın merdiveni desteği alırken mutlaka uzman firmalardan destek almanız gerekir. Yeni nesil yangın merdivenlerini sitemizden dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyata Yangın Merdiveni Satın Al

Yangın merdiveni imalatı yapılırken kalite yönetmeliklerine dikkat edilmesi gerekir. Aksi durumda ciddi riskli felaket senaryoları ile karşı karşıya kalabiliriz. Yangın sırasında mutlaka binayı hızlı bir şekilde terk etmeniz gerekir. Yangın bir çok farklı nedenden dolayı ortaya çıkabilir. Bu yüzden doğru tedbirlerin alınması gerekir. Yangın sırasında binalardan tahliye olmanızı sağlayacak yangın merdivenlerini yapabiliriz. Yangın merdiveni fiyatları desteğimiz hız kesmeden devam ediyor. Modern yapılarla uyum gösteren merdivenlerimiz hayat kurtarmaya devam ediyor.

Kaliteli ve kullanışlı yangın merdivenleri için sizleri adresimize bekliyoruz. Yangın merdiveni sistemlerinde her zaman kalite bazlı çalışmalar yapıyoruz. Bu adres üzerinden siz değerli müşterilerimiz için en uygun çözümleri sunabiliriz. Uluslararası belgeler, sertifikalar, kaliteli üretimlerimiz ile yenilikçi desteğimiz sizleri bekliyor. İnternet üzerinden yangın merdivenleri konusunda detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Günümüzde en ucuz yangın merdiveni ücreti ise 1000 TL DİR. Bu fiyat tek katlı veya kullanım alanı 300 metrekareden az alanlar için geçerlidir.

Yangın Merdiveni (İtfaiye Onaylı)

Yangın merdiveni, yangın esnasında insanların hızlı bir şekilde ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir. Araştırmalar yangın başladıktan sadece 3 dakika içerisinde yangın mahalinin dumanla dolduğu ve 6 dk içindede alevlerle kaplandığını ortaya koymaktadır. Böylesi bir durumda da yangın, genellikle servis merdivenlerini kullanılamaz hale getirir ve binadan çıkışı imkansız hale getirir. Bu durumda alternatif kaçış yolları can kaybının önlenmesinde kilit rol üstelenmektedir.

2. El Satılık Yangın Merdiveni Fiyatları
Yangın Merdiveni Kapısı
Yangın Merdiveni Metre Fiyatları
Yangın Merdiveni Riht Yüksekliği
Yangın Merdiveni Yönetmeligi 2018 2019
Yangın Merdiveni Plan
Yangın Merdiveni Yapımı
Yangın Merdiveni Ölçüleri

Yangın Yönetmeliğinde yangın merdivenlerinin teknik özellikleri, konumlandırılması ve diğer özellikleri belirtillmişitir. Yangın merdivenleri içeriden veya dışarıdan yapılabilmektedir. Dışardan yapılan merdivenler daha az maliyeti ve yer kaybının daha az olmasından dolayı daha çok tercih edilmektedir.

YANGIN MERDİVENİ ÇEŞİTLERİ

Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik iki tip yangın merdivenine izin vermektedir. Bunlar Z Tipi Yangın Merdiveni ve Dairesel Yangın Merdivenidir. Hangi tip yangın merdiveninin seçileceğine karar vermek için aşağıdaki kriterler göz önüne alınmalıdır.
    Binanın yaşı
    Binanın kullanım amacı
    Katlarda bulunan kişi sayısı
    Yapı yüksekliği
    Yangın merdiveni yapılcak yerin fiziksel durumu
Doğru yangın merdivenine karar verilmesi itfaiye olumlu raporunun alınması için en önemli adımdır.
Yangin Merdiveni Metre Fiyatları
Yangın Merdiveni Metresi İstanbul
Yangın Merdiveni Metresi
Yangın Merdiveni Plan İstanbul
Yangın Merdiveni Plan Proje
Yangın Merdiveni Keşif Analizi
Yangın Merdiveni Keşif Plan
Yangın Merdiveni Avcılar

Z Tipi Yangın Merdiveni

Yangınla mücadelede söndürme sistemlerinin etkinliği kadar, tahliyelerin sağlanabilmesi için yangın merdiveni bulunması da çok önemlidir. Yangın olayları analiz edildiğinde çoğu can kaybının yangın merdiveni olmamasından ötürü kaynaklandığı görülmektedir. Yasalara uygun şekilde düzenlenen yapı planlarında yangın merdiveni ile ilgili detayların atlanmaması gerekmektedir.

Eski yapılarda bina dışlarına çelik veya yanmayan malzemelerden yapılan yangın merdivenleri, yeni yapılarda (okul, alışveriş merkezi veya benzeri binalarda) ise binaya bitişik şekilde imar edilen beton merdivenleri şeklinde de bulunabilmektedir. karaboğa Yangın olarak binalarınıza yapılacak yangın merdivenlerini en kaliteli çelik malzemelerden imal ederek hizmetinize sunuyoruz.

İlgili yasal düzenlemelere yüzde yüz uyumlu şekilde ürettiğimiz ve montajını gerçekleştirdiğimiz yangın merdivenleri, yapılacak imar denetimlerinde de tam not almaktadır.

yangin merdiveni sunum teklif
Yangın Merdİvenİ Yönetmelİk

Yangın merdiveni yönetmelik hükümlerine göre 4 kattan fazla olmayan oturum amaçlı binalarda bulundurulma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu tür binalarda binanın içindeki birimlerin kapısı ile ana çıkış arasında en fazla 15 metre mesafe olması gerekir. Böylelikle yangın merdiveni konulmasına ihtiyaç duyulmaz. Ancak diğer binalarda yangın merdiveni gerekliliği de belirtilmektedir.

Ülkemizdeki konut sayısı arttıkça yangın ihtimalleri de artmaktadır. Bu yüzden yeni yapılan konutlarda yangın riski değerlendirilirken kaçış yolları ana düşüncelerden biri olmaktadır.

İlgili yönetmelikte;

a) Bina yüksekliğinin 21.50 metreden az olduğu oturma amaçlı binalarda ana çıkış yeterli olmaktadır.

b) Bina yüksekliğinin 21.50 metreden çok, 30.50 metreden az olduğu yerlerde bina için iki merdiven düzenlenmesi zorunludur.

c) Bina yüksekliğinin 30.50 metreden çok, 51.50 metreden az olduğu yerlerde 2 kaçış merdiveni yapılması zaruridir.

d) Bina yüksekliğinin 51.50 metreden çok olduğu yerlerde ise korunumlu en az 2 kaçış merdiveni yapılması zorunludur.

Yangın Merdiveni İmalatı

Söz konusu can kayıplarının yaşanabileceği yangın felaketleri olduğunda yangın merdiveni imalatının önemi ortaya çıkmaktadır. Ülkemizde yangın merdivenleri olmamasından kaynaklı toplu yaşam merkezlerindeki yangın kaynaklı can kayıpları üzücü olsa da alınması gereken önlemlerin sorgulanması açısından önemli istatistik sunmaktadır.

Kaliteli malzemelerden üretilen yangın merdivenleri, ihtiyaç halinde binadaki kişilerin tahliyesini sağlayacak ve gerektiğinde müdahale ekiplerinin bu yoldan binaya girişine yardımcı olacaktır. Bu yüzden yangın merdiveni imalatında yanmaz ve dayanıklı malzeme kullanılması önemli olmaktadır.

Yangın Merdiveni Fiyatları

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yangın merdiveni fiyatlarında da müşteri memnuniyeti odaklı düşünmekteyiz. Kaliteli ürünleri sunmanın belirli bir maliyeti olsa da ödeme planlarımızı gördükten sonra en kaliteli ürünleri tercih edeceksiniz.

Yangın tehlikesinin açabileceği çok daha büyük zararlar yerine daha az maliyetli yangın merdivenleri, otomatik söndürme sistemleri ve yardımcı ekipmanlar kendinizi güvende hissetmenizi ve yatırımlarınızı korumanızı sağlayacaktır.

Yangın Merdiveni Kontrolü
Yangın Merdiveni Kaç Katta Zorunludur?
Apartman Yangın Merdiveni Yönetmeliği
Yangın Merdiveni Nereye Şikayet Edilir?

Yangın Merdiveninin Kontrolü

Yangın merdivenlerinin imal edildikleri atölyelerde kontrolünün sağlanması da önemlidir. Devlet tarafından kontrol edilen yangın merdivenlerinin talimatnamelere uygunluğu denetlenmektedir.

Yangın merdiveni dışarıdan binanın bir parçası şeklinde göründüğü için, eğreti durmamalı, binanın genel şemasında yer etmelidir. Yangın merdivenlerinin imal edildikleri metallerin her türlü iklim şartında deforme olmadan, aynı yapısını koruması önemlidir. Binanın dış cephesindeki yangın merdivenleri her türlü yağış, don olayları, sıcak ve rüzgara maruz kalacağı için, yapılacağı maddeye dikkat edilmesi gerekir.

Adı yangın merdiveni olsa da sel ve deprem afetlerinde de en yakın merdiven olarak kullanılacak olan bu merdivenler, binaların olmazsa olmazlarındandır. Güvenli bir yangın merdiveninin önemi, insanların canını kurtardığında daha iyi anlaşılacaktır.

Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın merdiveni fiyatları kendi içerisinde çeşitlilik göstermekte olup bunlar belirlenirken müşteri memnuniyeti esas alınır.

Kaliteli ve güvenilir üretim yapmak için yüksek maliyet gerekse bile memnuniyet ilkesi gereğinde yangın merdiveni fiyatları her zaman makul olacak şekilde belirlenir. Müşterilere uygun ödeme seçenekleri sunulması sayesinde fiyatlar herkes için avantajlı hale dönüşecektir. Kullanılan merdiven ne kadar kaliteli olursa yangın anında elde edilecek avantaj da o kadar fazla olacaktır. Böylece o binada yaşayan ve bulunan kişiler kendilerini daha fazla güvende hissedebileceklerdir. Bu merdivenlere ulaşım için binanın çeşitli noktalarına yangın kapısı koyulmaktadır. Kalabalık nüfuslu binalar için çift kanatlı kapılarla merdivene daha kolay şekilde ulaşılması sağlanır. Bu noktada merdivenin aynı anda çok sayıda insanı taşıyabilecek kapasitede olması gerekir. Bunun için ise iş ile ilgili bilgi ve deneyimi olan firma seçilmelidir. Böylece yapılacak yangın merdiveni imalatı standartlara uygun olacak ve daha güvenilir hale gelecektir.

Ucuz Yangın Merdiveni

Ucuz yangın merdiveni ilk duyulduğunda kulağa hoş gelse de bunların hepsi istenilen özelliklere sahip olmayabilir. Bu noktada firma seçimlerinin doğru şekilde yapılması merdivenin standart özelliklere sahip olmasını sağlayacaktır. Her ucuz yangın merdiveni kaliteli olmayacağından seçim aşamasında hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet anlayışına sahip olan firma seçilmelidir. Bu firmalarda yangın merdiveni imalatı için gerekli olan her türlü ekip ve ekipman yer almaktadır. Hizmet veren personellerin hepsi bu alanda uzman ve profesyonel olduğundan merdivenlerin üretimi sorunsuz şekilde sürdürülmektedir. Bunların hepsi başta belirlenen fiyatlara dahil şekilde müşterilere sunulmakta, hizmet sırasında ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Sunulan bu uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir hizmetten yararlanabilmek için firma ile iletişim kurmak gerekecektir.

Ataşehir Yangın Merdiveni

Yangın merdivenleri yangın sırasında güvenli tahliye olmanızı sağlayan özel bir sistemdir. Biz Ataşehir üzerinde yangın merdivenlerini imal edebiliriz.

Yangın merdivenleri konusunda size özel çözümlerimizi bu adres üzerinden sunmaya devam ediyoruz. Ataşehir yangın merdiveni firmaları arasında kalite bazlı çalışmalarımız bizleri bir adım öne çıkarıyor. Bu adres üzerinden farklı taleplere yanıt verebiliriz. Yangın tehlikesinin neden olabileceği sorunları çok iyi biliyoruz. Yangın merdivenlerinin mutlaka gerekli koşulları sağlaması gerekir. Devlet tarafından kontrol edilen yangın merdivenlerini can güvenliğinizi başarılı bir şekilde koruma altına alınacaktır.

Ataşehir yangın merdiveni fiyatlarımızla da beklenenleri tam olarak karşılayabiliriz. Yangın tahliyesi konusunda hayati bir önem taşıyan sistemleri sizler için tasarlayabiliriz. Yangın sistemleri her geçen gün daha fazla önem kazanmaya başladı. Yangın merdiveni konusunda sahip olduğumuz çözümlerimizle sizlerin yanındayız. Yangın ortaya çıktığı andan itibaren kısa süre içerisinde tahliye işleminin başlaması gerekir. Binadan çıkışınız imkansız hale geldiği zaman alternatif yolların kullanılması gerekir. Yangın merdiveni bu konuda sizlere yardımcı olur.

Yangın Merdiveni Firması

Yangın en büyük afet olaylarından bir tanesidir. Yangın gibi yüksek riskli doğal felaketlerden korunmak için mutlaka yangın merdiveni sistemlerinden yararlanmak gerekir. Ataşehir Yangın merdiveni imalatı konusunda farklı seçeneklerimizle ön plana çıkıyoruz. Yangının büyüklüğüne aldırmadan her zaman dayanıklı yapıya sahip malzemeleri kullanıyoruz. Yangın merdivenleri konusunda güvenilir firma desteğini bizlerden kolayca alabilirsiniz.

Dikey yapılaşmanın artmasıyla beraber yangın merdivenlerine olan ihtiyaç daha da fazla hissedilmeye başlandı. Yeni yapılan kamu ve özel kurum ve kuruluşlarda zorunlu olan yangın merdivenleri konusunda sizlere çözüm sunabiliriz. Yapılarınıza özel çözümlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz Yangın merdiveni fiyatları için detayları bizlerden alabilirsiniz. Biz yönetmeliğe uygun sistemleri tasarlar ve imal ederiz.

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangın durumunda söz konusu can kayıpları yaşanma ihtimali olduğunda, yangın merdivenleri imalatının önemi bir kez daha belli olmaktadır.

Türkiye'de yangın merdiveni olmayan binalarda kaynaklanan can kayıpları yine toplu yaşamın bulunduğu alanlarda yangın” kaynaklı Can kayıpları yaşanması üzücü bir durum olup; bu yüzden alınması gereken tedbirler geciktirilmemelidir.

Kaliteli malzemelerden üretilen yangın merdivenleri, ihtiyaç halinde binadaki kişilerin tahliyesini sağlayacak ve gerektiğinde müdahale ekiplerinin bu yoldan binaya girişine yardımcı olacaktır. Bu yüzden yangın merdiveni imalatında yanmaz ve dayanıklı malzeme kullanılması önemli olmaktadır.

Yangın Merdiveni Kontrolü

Binalarda yangın merdiveni bulunmasının yanı sıra, yangın merdiveni imalatı yapan atölyelerinde düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. İlgili devlet kurumları tarafından, bu atölyeler gerekli şartlara uygun ürün üretip üretmediklerine göre belli aralıklarla denetlenmektedir.

Binalarda kullanılan yangın merdivenleri binanın bir parçası olduğu için, eğreti olmamalı ve binanın genel şekline uygun yapılmalıdır. Yangın merdivenlerinin imalatında kullanılan metallerin deforme olmadan her türlü iklim şartına dayanıklı olması ve yapısını korunması gerekmektedir. Binanın dış cephesinde genellikle karşımıza çıkan yangın merdivenleri, tüm doğa olaylarına ve yağış türlerine doğrudan maruz kaldıkları için “yangın merdiveni imalatı” yapılacak maddeler dikkatli seçilmelidir.

Yangın Merdiveni Fiyatları

Firmamız tarafından üretilen diğer ürünlerde de olduğu gibi “yangın merdiveni fiyatları” müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde makul seviyelerde tutulmaktadır. Bu durum yangın merdiveni ürünlerimizin kalitesini asla engellememektedir. Herne kadar kaliteli ürünleri imal edip sunmak belli bir maliyeti getirse de, ticari kaygıları bir kenara bırakan firmamız müşteri memnuniyetini kaliteli ürünlerle ve uygun fiyatlarla sunmayı kendisi en büyük prensip olarak görmektedir. Firmamızın web sitesi üzerinden bize ulaşarak tüm ürünlerimiz hakkında en detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangınlar, en çok korkutan  can ve mal kaybına neden olan felaketlerin arasında yer almaktadır. Yangına karşı ortamınızı mutlaka güven altına almalısınız.

Ortamınızın daha iyi ve güvenli hale gelmesini isteyebilirsiniz. Yangına karşı en iyi koruma yollarından biri ‘’yangın merdiveni’’ olduğunu söylemek mümkündür. Kullanılan yangın merdivenleri ile insan sağlığı risk altına girmemiş olur. Felaketlerinde ortamdan uzak tutulması sağlanmaya başlanır. Bu sebepten dolayı yangın merdivenlerinin çağımızda ayrı bir önemi bulunur. Binanıza uygun şekilde bulacağınız yangın merdivenlerini gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayacaksınız. Yangının daha fazla büyümeden önlenmesi, facia ortamına döndüren yangına karşı ortamdan uzaklaşmak gibi artıları olacaktır. Hangi ürünü istiyorsanız firmamıza belirtebilirsiniz. Hızlı sipariş vererek, istediğiniz yangın merdivenlerine pratik olarak sahip olmaya da başlayabilirsiniz.

‘’Yangın merdiveni imalatı’ ile ilgili olarak profesyonel firmamız en iyi hizmetler sunar. Kurumsal çalışmalarımızla firmamız farkındalık yaratır. Ortamınızı daha güvenli bir hale dönüştürür. Bu sebepten dolayı güven veren malzemelerin mutlaka yaşam alanlarınız içerisinde yer alması gerekir. Yangın merdivenlerini çelik malzemeden en güvenli şekilde üretiyoruz. Böylece sağlam olmasını sağlıyor ve uzun vadede ürünü kullanmanızı sağlamaktayız.

Sizlerde bütçenize uygun şekilde bir yangın merdiveni satın almak istiyor olabilirsiniz. O zaman yapmanız gereken ise ‘’yangın merdiveni fiyatları’’ konusunda bilgi alabilirsiniz. Gerekli tüm kolaylıklar sizlere en güzel şekilde sunulmaya devam edilir. Anında hizmetlerden kusursuz şekilde yararlanmak adına firmamıza başvurabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi adı altında yangın merdivenlerini alacaksınız. Binanınızın yapısına en uygun olan yangın merdiveni de sizlere ulaştırılmaya devam edilir. Hızlı bir şekilde artık yangın merdivenlerini satın alacaksınız. Ucuz yangın merdivenleri denildiği zaman sektörde ön plana çıkarız. Hangi ürünü istiyorsanız firmamıza belirtmeniz mümkün.

Yangına karşı en iyi koruma yollarından biri ‘’yangın merdiveni’’ olduğunu söylemek mümkündür.

Artık Z tipi yangın merdivenleri tercih edilmektedir. Yangın merdiveni imalatında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Sağlamlık vecUzun ömürlülüktür.

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangın merdiven tehlikeli bir durum anında olay yerini tahliye etmek için kullanılan bir yapıdır. Yangın merdiveni imalatı da yangın merdiveni kadar önemlidir.

Günümüzde can kaybını engellemek için hayati önem taşıyan yangın merdiveni zorunlu hale getirilmiştir. Yangın merdiveninin ismi yangın merdiveni olsa da aslında kaçış merdivenidir. Bunu sebebi sadece yangında değil depremlerde, patlamalarda ya daher hangi bir doğal afet durumunda olay yerini tahliye etmek için kullandığımız içindir. Firmamız tarafından yapılan Yangın merdiven imalatı her şeyden önce yangından korunma esasları göz önünde bulundurarak yapılmaktadır. İmalatında yanmaz malzemeler kullanıyoruz. Yangın merdiveninin boyası da yanmaz özelliktedir. Herhangi bir yangın esnasında kimyasal ve zararlı gaz çıkarmaz.

Yangın Merdiveni Ölçüm Kriterleri

Yangın merdivenin bazı kriterleri vardır.

  • Yapılan yangın merdiveninin yerden yüksekliği 210 cm ve üzeri olmalıdır.
  • Merdiven bitimlerinde ve dönemeçlerde kota farkı en az 3 m olmalıdır.
  • Yangın merdivenin basamaklar arası yüksekliği en fazla 175mm olmalıdır.
  • Yangın merdivenlerinin genişliği en az 250mm olmalıdır.
  • Yangın merdiveninin basamak genişliği konutlarda 100mm binalarda ise 125mm den dar olmamalıdır.
  • Yangın merdivenleri başladıkları yerden bitiş, tahliye olunan yere kadar kesitsiz ve engelsiz biçimde olmalıdır.
  • Yangın merdiveninin malzemesi dayanıklı, kaliteli ve sağlam olmalıdır.

Firmamız bu yangın merdiveni ölçüm kriterlerinin hepsini birebir uygulamaktadır.

Yangın ya da herhangi bir felakette olabilecek riskleri engellemek ya da en aza indirebilmek için kaçış kapılarının, yollarının düzenlenmesi ve tabelalarla gösterilmesi gerekmektedir. Eğer binada toplantı salonu ya da insanların bir arada bulunacağı bir yer varsa insan sayısı hesaba katılarak ona göre kaçış yolunda çıkış kapıları olması gerekmektedir.

Kaliteli, dayanıklı ve yangın merdiveni ölçüm kriterlerine göre yangın merdiveni yaptırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye Yangın Merdiveni

Yapı sektöründe çok uzun yıllar verdiği kaliteli ve güvenilir hizmetler ile Ümraniye yangın merdiveni firmamızda her türlü ürün seçenekleri bulmak mümkün olmaktadır.

Her türlü yapılar için gerekli olan yangın merdiveni çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Her geçen gün güvenilir hizmetleri sayesinde firmamız farkını ortaya koyarak tercih sayısında artış görülmektedir.

Profesyonel Yangın Merdiveni Hizmetleri

Her zaman kaliteli hizmetleri sunmak için çalışmalarına ara vermeden en güvenli şekilde devam eden Ümraniye yangın merdiveni firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Son yıllarda yangın dolayısı ile yaşanan çok sayıda ölüm sonuçları sonrasında yapılarda yangın merdiven bulunması zorunlu olmuştur. Ancak yapıların uygunluk derecesi ile özellikleri konusunda bu ürünlerin en doğru şekilde olması ve uygun çeşit seçiminin yapılması dikkat edilmesi gereken çok önemli bir noktadır. Her türlü yapılar için özel yangın merdiveni hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek Kalite Yangın Merdiveni İmalatı

Son derece işinde uzman olan profesyonel ekibimiz hem üretim hem de kurulum hizmetlerinde en güvenilir hizmetleri vermektedir. Ümraniye yangın merdiveni imalatı hizmetlerinde birinci sınıf kalitede malzeme kullanan firmamız için insan hayatı çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. İhtiyacınız olduğunda firmamızdan yardım alarak işinde uzman olan profesyonel ekibimiz adresinize gelmekte ve keşif yapmaktadır. Bu keşif yapıya en uygun yangın merdivenini seçmek ve yapının ölçülerini almak için çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Her konuda firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Yangın Merdiveni Fiyatları

Haftanın her günü aralıksız çalışan Ümraniye yangın merdiveni fiyatları firmamızda çok daha uygun olmaktadır. Genel olarak fiyatlar firmamızda yangın merdiveni çeşitleri, özellikleri ya da yapıların ölçülerine göre daha farklı olmaktadır.

Karaboğa mühendislik ihtiyaca göre belirlenen yerde metal yangın merdiveni tasarımda istenilen özellikte ve ölçüde metal kullanılarak titizlikle kurulumu yapılmaktadır.

Paslanmaz Yangın Merdiveni, Yangın merdivenleri için kullanılan malzemeleri kalitesi merdivenlerin üretiminde oldukça önemlidir. Paslanmaz malzemeler ile özellikle yağışlı mevsimlerde kullanımı avantaj sağlar.

Paslanmaz ve kaliteli malzemelerden ürettiğimiz paslanmaz yangın merdivenleri ihtiyaç halinde kişilerin binadan tahliye edilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda yangına müdahale edecek ekiplerin binaya girişi kolaylaşmaktadır. Firmamız sektörde kaliteli malzemelerde paslanmaz yangın merdivenleri üretmektedir. Yönergelerde belirtilen ölçülerde imalat yapmaktayız.

Paslanmaz yangın merdivenlerimizi villa, daire, mağaza, restoran, alışveriş merkezi ve otellerde kullanılmaktayız. Geniş metal sac basamakları ile dışarıdan bakıldığında estetik bir görünüm vermekteyiz.

Paslanmaz Yangın Merdiveni İmalatı

Firmamız yüksek kalitede kullandığı malzemeleri ile paslanmaz yangın merdiveni imalatı yapmaktadır. Teknolojiye ayak uydurarak sektörde başaralı ve tanınan bir firma olmayı başardık. Paslanmaz, pirinç, alüminyum ve demirden üretilen yangın merdivenlerimiz oldukça ilgi gören modellerdir.

Sahip olduğumuz tüm kaynakları kaliteli yangın merdivenleri imalatı için kullanıyoruz. Aynı zamanda sektörde ihtiyaç duyulan ve ilgi gören modelleri üretiyoruz. Yönergelerde yazan ölçülerde paslanmaz yangın merdivenlerimizi tasarlıyor ve müşteriye sunuyoruz.

Yangın Merdiveni Fiyatları

Firmamız kurulduğu yıldan itibaren uygun ücretler paslanmaz yangın merdivenleri üretmektedir. Müşterilerimizin istekleri ve sektörde ihtiyaç duyulan modellerde üretim yapıyoruz. İnsan hayatı için büyük önemi olan yangın merdivenleri 4 mevsimi düşünerek tasarlıyoruz. Böylece yağmurda ve karda açıkta kullanılan yangın merdivenlerinde paslanma söz konusu olamaz.

Paslanmaz Yangın Merdiveni Özellikleri

Paslanmaz yangın merdivenleri kullanımı ve dayanıklılığı açısından oldukça sağlamdır. Genellikle dış cephelerde kullanılacak yerlerde tercih edilmektedir. Aniden gelişen olumsuz olaylarda içeride yer alan kişilerin güvenilir bir şekilde tahliyesi için kaliteli yangın merdiveni üretimi yapılmalıdır. Firmamız bu konuda oldukça hassasiyet göstererek titizlikle hizmet vermektedir. Tüm yangın merdiveni modellerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak istiyorsanız iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu yüzden firmamız; bütün bu hususları da dikkate alarak yangın merdiveni üretimi yapmaktadır.

 

Makaralı Yangın Merdiveni

Yangın merdivenleri arasında yer alan makaralı yangın merdivenleri modeli genellikle bodrum katı gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Makaralı yangın merdiveni, tavan arasında gizlenen ve ip yardımı ile çekildiğinde açılan yangın merdiveni türünden biridir. Kamufle olabilen tasarımı ile kullanımı oldukça pratiktir. İp veya kolun çekilmesi ile otomatik açılmaktadır. Yetki belgesine sahip olan firmamızı tercih ederek güvenilir ve ekonomik makaralı yangın merdivenimizi tercih edebilirsiniz.

Yangın merdivenlerinin imalatı, tasarımı ve montajı uzman bir firma tarafından yapılmalıdır. Aksi halde yangın anında veya acil tahliye edilmesi gereken anlarda çalışamayan merdivenler ile karşılaşabilirsiniz. Firmamız uygun ücretlerde makaralı yangın merdiveni hizmeti vermektedir. Aynı zamanda yetki belgesi ile üretim belgesine sahibiz.

Makaralı Yangın Merdiveni Özellikleri

Firmamız makaralı, Z tipi, dairesel ve portatif şekillerde yangın merdiveni üretimi yapmaktadır. Makaralı yangın merdiveni, çelik, metal, ırgat ve halat türü ile yapılarak katlanabilir özelliğe sahiptir. Genellikle her tarafı kapalı olan caddelerde ve işletmelerde kullanılmaktadır.

Firmamız yangın merdiveninin nereye yapılması gerektiği konusunda sizlere gerekli bilgileri vermektedir. Makaralı yangın merdivenleri acil durumlarda kolayca erişebilir şekilde montajlanmaktadır. Diğer yangın merdivenleri modeline göre makaralı tür titizlikle sürdürülmesi gereken süreçtir.

Makaralı Yangın Merdivenleri Hizmetimiz

Firmamız yangın merdiveni imalatı ve montajında yılların verdiği deneyimi ile sektörde bilinen bir markadır. Sizlerin ev, iş yeri vb. konumunuza uygun modelleri sunarak montajını kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçte kanunların belirlediği ölçülere uyarak tereddüt etmeden firmamızı firmalardan tercih edebilirsiniz. Ekonomik ücretlerde yangın merdivenleri çeşitleri için uzun zamandır hizmet vermekteyiz. İnsan hayatı için büyük öneme sahip olan yangın merdivenlerimiz erişim kolaylığı ve tasarımı ile oldukça ilgi görüyor. Kullanılması zorunlu olan yangın merdivenlerini yönetmeliklere uygun bir şekilde üretiyoruz. Daha fazla bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Makaralı yangın merdiveni, tavan arasında gizlenen ve ip yardımı ile çekildiğinde açılan yangın merdiveni türünden biridir.

 

Yangın Merdiveni Bakım Servisi, Firmamız yangın merdivenlerinde problem oluşması ya da bakıma ihtiyaç duyulması halinde yangın merdiveni bakım servis hizmeti veren bir firmadır.

Yangın merdiveni, yangın olması durumunda binada bulunan kişilerin hızla yangından kurtulabilmelerini sağlayan bir sistemdir. Yangın merdivenleri binanın dışına binayla bitişik bir şekildedir. Yanın merdivenlerini belirli bir yüksekliğe sahip binaların yaptırması zorunludur. Yüksek binaların yangın merdiveni yaptırmaması halinde yangında can kaybı artabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için de yangın merdiveninin yaptırılması yasal bir zorunluluktur.

Yangın merdivenleri binanın dış kısmında binaya montelenmiş bir şekilde olduğu için zaman zaman bakıma ihtiyaç duyabilmektedir. Hava değişikliklerinden kaynaklı yangın merdivenlerinde aşınma ya da hasar oluşabilmektedir. Bunun kontrol altına alınabilmesi için de zaman zaman yangın merdiveni bakımıyaptırılması gerekmektedir. Firmamız yangın merdivenlerinde hasar oluşup olmadığını, hasar oluşmuşsa hasarın onarımını yapan yangın merdiveni bakım servisi firmasıdır. Yangın merdivenlerinde problem oluşmasının önüne geçip her türlü afete karşı hazırlıklı olmanızı sağlamaktadır.

Güvenilir Yangın Merdiveni Bakım Servisi

Yangın merdiveni, yangın olması halinde binada bulunan kişilerin güvenli bir şekilde binadan çıkabilmelerini sağlayan bir sistemdir. Yangın merdiveni olmaması halinde birçok insan yangında hayatını kaybedebilir. Bunun önüne geçebilmek için de yüksek binaların yangın merdiveni yaptırmaları zorunluluk haline gelmiştir.

Yangın merdiveninin zaman zaman bakımlarının yaptırılması gereklidir. Yangın esnasında insanların güvenle dışarı çıkabilmeleri için yangın merdivenlerinin sağlam olması gerekmektedir. Bu yüzden de yangın merdivenlerinin bakımı yapılarak bunun önüne geçilebilmektedir. Firmamız güvenilir yangın merdiveni bakım servisi hizmeti vermektedir. Yangın merdiveninin bakımlarının düzgün yapılması oldukça önemlidir. Firmamız yangın merdiveninde her hangi bir problem olmaması için ve yangında mahsur kalan kişilerin hiçbir problem oluşmadan yangından kurtulabilmeleri için en güvenilir yangın merdiveni bakım servisi hizmeti vermektedir.

 

Seyyar yangın merdiveni, Yangın merdiveni tercih ederken seçebileceğimiz bir diğer modelde seyyar yangın merdivenidir. Firma tarafından öngörülüp incelemeler dahilinde binaya uygun yangın merdiveni hangisiyle o yapılır.

 

Aynı zamanda bu merdiven türü taşınabilir özelliğine sahiptir. Yangın vs anında binaların alt katında yaşayan insanları boşaltmak maksadıyla dekore edilmiş olan aranjman ile üst katta meydana gelen yangınları alt kattakilerin etkilenme olasılığının en aza indirgemiş olur. Belirtilen süreye göre dayanıklılığını devam ettirmesi dayanıklılığı ve aşırı Paslanma ya karşı önlem yetkisini artırır. 4 metreye kadar ulaşan ulaşabilir olduğu için bu merdivenler ikinci kata kadar ulaşıp meydana gelen risk veya yangın kontrolünü sağlayıp, merhaba kurtarılması riskini artırır. Hacmi sebebiyle mevcut olan yapıya uyumlu olması özelliği gereklidir. Eğer dört veya daha yüksek katlı binalarda yaşıyorsak kesinlikle seyyar yangın merdiveni hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmamız gerekmektedir. Bu merdivenler tamamen yangını önlemek için yönetmeliklere uygun ürerilmişlerdir.

 

Yangın kapısı inşası yapan şirket veya firmalara sağlandığında ötürü üreticilerin oluşturduğu statüler süresince uygulanır. 120 dakikaya kadar dayanıklılık gücü vardır.

 

Yukarıdaki hususlara uyuduğu müddetçe yangın merdivenleri konusunda gerekli önlemler bir nebze de olsa alınmış olacaktır.

 

Olumlu yanları:

 

- Emniyetli,

 

- Kullanımı açısından rahat,

 

- Portatif,

 

- Güvenilir ve ekonomik,

 

- Belirtilen süre toplamı kadar dayanıklılık oranının olması,

 

- Kolay uygulanabilme özelliğine sahip olması en güzel yetkiye sahip olduğunun göstergesidir.

 

Tüm bu sebeplerden ötürü seyyar yangın merdivenine talep oldukça artmıştır.

 

Makaralı Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni her zaman bulundurulması zorunlu olan bir durumdur. Bu bina yönetmeliklerinde prosedürler gereği belirtmiştir. Hazırlanması da belirli prosedürlere göre olur. Yani hangi maddeden yapılacağı, en çok kaç katlı olabileceği, kapı aralığı, nereye konumlandırılacağı gibi durumlar vardır. Bunların hepsi yönetmelik tarafından belirlenmiş ve profesyonel şekilde icra edilmektedir. Bir binanın yangın merdiveni yok ise o binaya ruhsat verilmez. Yangın merdiveni tipleri de buna uygun olarak değişiklik gösterir. Makaralı yangın merdiveni binada yer olmayan durumlarda kullanılması zorunlu kılınmış bir alandır. Ucuz yangı merdiveni olarak makaralı tipler de bulabilirsiniz. Bunun amacı binada yer olmamasından kaynaklıdır. Özellik büyük şehirlerde çarpık kentleşmenin de vermiş olduğu nedenlerden dolayı yan yana yapılan binalar, makaralı yangın merdiveninin sık kullanılmasına zemin hazırlamıştır.

Firmamız yangın merdiveni imalatı ve satışı gerçekleştirmektedir. Özellikle yangın merdivenlerinde istediğiniz tipte ve en uygun fiyatta deme kolaylığını sizlere sunmaktadır. Bu nedenle uygun fiyatlı ve indirimli ürünlerden yararlanarak zaten olması gereken bir prosedürü hayata geçirebilirsiniz. İmalat aşamasından satış aşamasına kadar geçen süreçte kaliteden ödün vermemiş olursunuz. Yangın merdiveni fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Size uygun gelen bir merdiveni sizler de kalite koşullarına uygun olarak tercih edebilirsiniz. Binalara kurulan özel sistemler ile yangın merdivenin, imalatı, satışı ve montaj kurulumu sahil olmak üzere her detayda firmamıza güvenebilirsiniz. Bu sayede konforlu bir yaşam ve kaza anında önlem alabileceğiniz bir korunağınız olur.

KATEGORİLERİMİZ. Çelik Çatı , Davlumbaz Söndürme , Ferforje Tasarımlar , Teras Kapatma , Karaboğa Mühendislik , Yangın Dolabı , Yangın Merdiveni , Demir Doğrama , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Yangın Eğitimi , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Davlumbaz Söndürme , Yangın Dolabı

Diğer Makaleler

Yangın Merdiveni Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yangın Merdiveni Fiyatları Nasıl Belirlenir? Yangın merdiveni fiyatlarını belirlemede malzemelerin kalitesi etkili bir rol oynamaktadır. Yangın merdiveni fiyat belirlemede birçok faktör etkili olmaktadır bu faktörlerin başında malzeme ve işçilik giderleri gelmektedir. İstanbulda yangın merdiveni yapan birçok firma vardır ve bunların hiçbirinin birbiri ile ilgisi yoktur. İstanbul yangın merdiveni imalatı yapan firmalar daha ucuz fiyat vermmek için birbiri ile yarışmaktadır. Ekonomik yangın merdiveni satışı yapan firmamız müzterilerine daha uygun fiyatlı dairesel ve ztipi yangın merdiveni satmak için büyük bir mücadele vermektedir. Yangı


Devamı

Makaralı Yangın Merdiveni

Makaralı Yangın Merdiveni Yangın merdiveni her zaman bulundurulması zorunlu olan bir durumdur. Bu bina yönetmeliklerinde prosedürler gereği belirtmiştir. Hazırlanması da belirli prosedürlere göre olur. Yani hangi maddeden yapılacağı, en çok kaç katlı olabileceği, kapı aralığı, nereye konumlandırılacağı gibi durumlar vardır. Bunların hepsi yönetmelik tarafından belirlenmiş ve profesyonel şekilde icra edilmektedir. Bir binanın yangın merdiveni yok ise o binaya ruhsat verilmez. Yangın merdiveni tipleri de buna uygun olarak değişiklik gösterir. Makaralı yangın merdiveni binada yer olmayan durumlarda kullanılması zorunlu kılınmış bir alandır. Ucuz yangı merdive


Devamı

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangın Merdiveni İmalatı “Yangın merdiveni nedir?” diye sorarsak gündelik hayatımızda her an karşılaşabileceğimiz afet olan yangından kaçış için üretilen aletlerdir. Binaların dış kısmına konulan bu merdivenlerin birçok çeşidi vardır. Makaralı yangın merdiveni “Z tipi yangın merdiveni”, dairesel yangın merdiveni gibi birçok türü bulunmaktadır. “Yangın merdiveni imalatı”, işini iyi bilen kişiler tarafından yapılması gerekir. Yapılan bir yanlışın yangından kaçış esnasında problemlere sebep olabilir. Prosedürlere uygun olacak şekilde üretilir. Malzemesi genelde çelikten yapılır. Ç


Devamı

Yangın Merdiveni Bakım Servisi

Yangın Merdiveni Bakım Servisi Yangın merdivenleri, insanların hızlı ve güvenli tahliyesinin yanı sıra yangın güvenlik personelinin çatıdan yangın alanına erişmesi ve yangını ortadan kaldırmak için gerekli ekipmanın kaldırılması için tasarlanmış bir binanın zorunlu bir yangından korunma unsurudur. Yangın merdivenlerinin montajı, yalnızca binanın yangın güvenliğini sağlamak için belirli iş tecrübesine ve hizmet verme iznine sahip uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Karaboğa Mühendislik firmamız iş tecrübesine sahip, alanında uzman ekipleri ile yangın merdiveninin üretimini ve montajını yapmaktadır. Yangın merdiveni bakım servisimiz ile


Devamı

Sürücü kursları İçin Yangın Merdiveni Üretimi

Sürücü kursları İçin Yangın Merdiveni Üretimi Sürücü kursları milli eğitim bakanlığı tarafından eğitim kurumu olarak kabul edildiği için yangın merdiveni standardı vardır. Sürü kursları sürücü adaylarına şöfürlük eğitimi veren merkezlerdid bu sebepler ana okulları gibi yerderde uygulanan katı kurallar pek uygunlanmamaktadır sebebi ise ana okullarda çocuklar var sürücü kurslarında ise 18 yaş üstü gençlerin olmasıdır. Sizlerde sürücü belgesi almak istediğinizde kayıt için gittiğinizde yangın merdiveni olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Sürüc&uu


Devamı

Yangın Merdiveni Fiyatları

Önemli durumlarda kullanılan yangın merdiveni fiyatları merak edilmektedir. Yangın merdivenlerinde kullanılan malzemenin kalitesi, fiyatı belirleyici niteliktedir. Ayrıca, fiyatları etkileyen bir başka etken bina uzunluğudur. Bina ne kadar uzun olursa fiyatında o oranda artacağı bilinmelidir. Firmamız kaliteden ödün vermeden en iyi kalitede ki ürünleri, siz değerli müşterilerimize uygun fiyat avantajlarıyla sunmaktadır. Yangının vereceği zarar göz önüne alındığında, yangın merdivenleri fiyatları pahalı gelmemelidir. Yangın merdiveni tercih edileceğinde, üretimi yeterli standartta mı, kalitesi nasıl, dayanıklı mı, dış etkenler (yağmur, kar) zarar verir m


Devamı

Yangın Kapısı Fiyatı

Yangın Kapısı Fiyatı Yangın kapısı olası bir yangın anında binada yer alan insanların hayatlarının bağlı olduğu en önemli ve belki de tek kurtuluş yoludur. Bu nedenle güvenilir ve aynı zamanda güvenilir olduğu kadar da sürdürülebilir bir hayat yaşayabilmek için başta yangın kapısı olmak üzere bir takım yangın tedbirlerinin alınması gerekmektedir. Yangından korunma protokollerinin bir zorunluluk haline gelmesi ve bu noktada bazı standartları yerine getirebilme koşulu nedeniyle yangın kapısı üretimi gerek niceliksel gerekse niteliksel olarak büyük bir artış göstermiştir. Bu doğrultuda yangın kapısı üretim sektörü büy&uu


Devamı

Sultangazi Yangın Merdiveni

Sultangazi Yangın Merdiveni Sultangazi yangın merdiveni, yangından korunma yüksekliği en az 12 metre olan, her merdiven için en az 600 metrekarelik bir yeterlilik alanı olmalıdır. Buna ek olarak Sultangazi yangın merdiveni itfaiye merdivenlerine en az bir pencere veya balkon ile yaklaşmanın mümkün olmadığı konutlarda katlarda, örneğin gökdelenler ve çok katlı büyük apartman blokları, özellikle de büyük şehirlerde mutlaka Sultangazi yangın merdiveni kullanılmalıdır. Sultangazi Yangın Merdiveni imalatı Özel ara sıra ve kısa süreli personel mevcudiyetinin bulunduğu tesislerden kaçış yolları boyunca işaretlenmiş kısa mesafeler i&c


Devamı

MAKARALI YANGIN MERDİVENİ

MAKARALI YANGIN MERDİVENİ Günümüz dünyasında yangın vakalarının çok olması ile beraber yangın merdivenlerinin önemi günden güne artmaktadır. Her nasıl olursa olsun başa çıkılmaz yangınlar bulunmaktadır. Dünya çapında buna çözüm için çalışmalar başlatılmıştır. İnsanların bu denli çalışmaları sonucu makaralı yangın merdivenleri piyasaya sürdürülmüştür. Makaralı yangın merdivenleri, metre üzerinden hesaplanarak meydana çıkacak olan makaralı yangın merdiveni için binanın uygun olup ve olmadığına karar verilir. Makaralı yangın merdiveni kullanmak istediğinizde i


Devamı

Seyyar yangın merdiveni

Seyyar yangın merdiveni, Yangın merdiveni tercih ederken seçebileceğimiz bir diğer modelde seyyar yangın merdivenidir. Firma tarafından öngörülüp incelemeler dahilinde binaya uygun yangın merdiveni hangisiyle o yapılır. Aynı zamanda bu merdiven türü taşınabilir özelliğine sahiptir. Yangın vs anında binaların alt katında yaşayan insanları boşaltmak maksadıyla dekore edilmiş olan aranjman ile üst katta meydana gelen yangınları alt kattakilerin etkilenme olasılığının en aza indirgemiş olur. Belirtilen süreye göre dayanıklılığını devam ettirmesi dayanıklılığı ve aşırı Paslanma ya karşı önlem yetkisini artırır. 4 metreye kadar ulaşan u


Devamı