Yangın Srinkleri Fiyatları

Yangın Sprink Fiyatları, Firmamız tarafından satışa sunulan yangın esnasında çıkan alevlerin yukarıdan su püskürtülme ilkesine dayanan sisteme yangın sprink denir.

Yangın oluşumunun büyümesini engelleyen yangın sprink’i yangında çıkan alevlerin büyüyen ateşin yukarıdan yani tavandan su püskürtme sistemi ile yangının büyümesini engeller. Ve yangını söndürür.

Yangın Sprink’i Nedir?

Yangın sprink’i söndürücü sıvılar otomatik söndürme sistemi ile beraber yangını kolayca söndürür. Bunun yanında çıkmış olan yangının daha fazla büyümesini de engeller.

Geniş alanlarda hızlı bir şekilde yayılma gösteren alevlere elle müdahale kesinlikle mümkün değildir. Ayrıca sağlık açısından hem solunum açısından hem de yanık oluşma ihtimaline karşılık yangına el ile müdahale ve yangına yaklaşmak çok tehlikelidir.

Sprinker Sistemi Nasıl Çalışır?

Sprinker sistemi yangına müdahalesinde temel prensip olarak öncelikle başlangıçta yangının çıktığını fark edip yangının büyümesini engellemek içindir. Yangın esnasında çıkan alevlerin farkına varılması ile ve müdahalenin başlamasıyla ile sistemin uyarılması ile sistem çalışmaya başlar. Bu sistemin uyarılması iler beraber özel ateşin sönmesine yardımcı olan sıvılar siprinker ile püskürtülür.

Eğer yangın sprinker sistemi bu sistemi başarılı şekilde gerçekleştirebiliyorsa hedefine ulaşmış demektir. Yangın alevlerinden çıkan dumanı algılayıcı sen sörler algılayarak aynı anda spinkerin ana panosuna uyarı gider. Ve spinker sistemi görevini yaparak sıvıları püskürtme işlemini başlatır. Yangın spinkeri bu şekilde çalışır.

Yangın sprink fiyatları siprinkin su püskürteme kapasitesine göre değişmektedir. Buda odanın genişliği kaç kişi aldığı gibi özelliklere göre belli olur. Yangın sprinkerin genel olarak ortalama fiyatı 400 Türk Lirasından 8 bin Türk Lirasına kadar değişmektedir. Bu fiyat aralığının bu kadar açık olmasının en büyük nedeni belirttiğimiz gibi yangın sprinkerinin sıvı haznesi ve sıvı püskürtme alanı ve oranıdır.

Diğer Makaleler

Gebze Yangın Merdiveni Fiyatları

Gebze Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın merdivenleri kullanımı insan yaşamı için önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda Türkiye de kullanımı zorunlu hale getirilmiştir. Yangın durumunda binayı güvenilir ve hızlı bir şekilde tahliye edebilmek için Gebze yangın merdiveni firmamızı tercih edebilirsiniz. Uzman personellerimiz ile birlikte %100 garantili ve yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Önceliğimiz her zaman insan yaşamını korumaktır. Bunun için kullandığımız malzemeler son derece kaliteli ve sağlam ürünlerden oluşmaktadır. Yangın merdiveni kullanımı özelliklerinin biri aynı anda birçok insanın yan yana binaya güvenilir şekilde


Devamı

Sancaktepe Yangın Merdiveni Firmaları

Sancaktepe Yangın Merdiveni Firmaları, Yangın merdiveni olası bir yangın anında merdivenden kaçış için üretilen hayati önem taşıyan belirli bina ve katlarda olması zorunlu olan bir üründür. Konut, bina gibi katlı alanlarda yangın merdiveninin olması zorunludur. Kendi can güvenliğiniz için ve etrafınızdaki insanların can güvenliği açısından yangın merdiveni hayati önem taşır. Günümüzde çok katlı konut, bina ve iş yerlerinde yangın merdiveni bulundurmak zorunludur. Can güvenliğiniz için önemli olan yangın merdivenini firmamız tarafından yaptırabilirsiniz. Yangın Merdivenin Modelinde Belirleyici Unsurla


Devamı

Yangın Tüpü Firmaları

Yangın Tüpü Firmaları


Devamı

Yangın Tüpü Fiyatları

Yangın Tüpü Fiyatları


Devamı

Yangın Tüpü Dolumu

Yangın Tüpü Dolumu


Devamı

Yangın Srinkleri Firmaları

Yangın Srinkleri Firmaları


Devamı

Yangın Srinkleri Fiyatları

Yangın Sprink Fiyatları, Firmamız tarafından satışa sunulan yangın esnasında çıkan alevlerin yukarıdan su püskürtülme ilkesine dayanan sisteme yangın sprink denir. Yangın oluşumunun büyümesini engelleyen yangın sprink’i yangında çıkan alevlerin büyüyen ateşin yukarıdan yani tavandan su püskürtme sistemi ile yangının büyümesini engeller. Ve yangını söndürür. Yangın Sprink’i Nedir? Yangın sprink’i söndürücü sıvılar otomatik söndürme sistemi ile beraber yangını kolayca söndürür. Bunun yanında çıkmış olan yangının daha fazla büyümesini de engeller


Devamı

Yangın Södürme Srinkleri

Yangın Södürme Srinkleri


Devamı

Yangın Kapısı Firmaları

Yangın Kapısı Firmaları


Devamı

Yangın Kapısı Fiyatları

Yangın Kapısı Fiyatları


Devamı